Ülkü Ocakları'ndan Kılıçdaroğlu'na üstü kapalı tehdit! O sözleri Torosların girişine astılar

Ülkü Ocakları'ndan Kılıçdaroğlu'na üstü kapalı tehdit! O sözleri Torosların girişine astılar

Toroslar Ülkü Ocakları, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun 27 Ocak'ta yapacağı Mersin ziyareti öncesinde üstü kapalı tehdit içeren bir pankart hazırladı.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, Ülkü Ocakları eski Genel Başkanı Sinan Ateş cinayeti sonrası yaptığı açıklamada, MHP lideri Devlet Bahçeli'ye seslenerek, faillerin adalete teslim edilmesi çağrısında bulunmuş ve "yanındaki çocukları ver" ifadelerini kullanmıştı.

"GÖZÜN KESİYORSA BURAYA GEL"

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli de bu çağrıya "Şayet yüreğin varsa, gözün kesiyorsa buraya gel. Tek bir evladımı al da yüreğinin kaç okka ettiğini göreyim" diye yanıt vermişti. 

BAHÇELİ'NİN SÖZLERİ PANKARTA YAZILDI

Toroslar Ülkü Ocakları, CHP lideri Kılıçdaroğlu'nun 27 Ocak'ta yapacağı Mersin ziyareti öncesinde Bahçeli'nin bu sözlerinin yazılı olduğu bir pankart hazırladı. 

MHP lideri Bahçeli ile Ülkü Ocakları Genel başkanının fotoğraflarının olduğu pankartlar ilçenin girişine ve ocak binasına asıldı. 

ekran-goruntusu-2023-01-20-205641.png

"TOROSLARIN GİRİŞİNE ASTIK"

Toroslar Ülkü Ocaklarının resmi Facebook hesabından şu açıklama yapıldı:

"Kılıçdaroğlu, şayet yüreğin varsa, gözün kesiyorsa buraya gel, tek bir evladımı al da senin ciğerinin kaç okka ettiğini göreyim.

Ülkü Ocakları Toroslar İlçe Başkanlığı olarak, liderimiz Devlet Bahçeli’nin meclisteki sözünü ocağımızın karşısına ve Torosların girişine astık. Bilge liderimiz Sn. Devlet Bahçeli'nin emrinde, yolbaşçımız, Ülkü Ocakları Genel Başkanımız Sn. Ahmet Yiğit Yıldırım'ın bir adım gerisinde, var gücümüzle çalışıp mücadelemize devam edeceğiz."