Vatandaşa iftar yasağı getiren Erdoğan yer sofralı iftar davetinde!

Vatandaşa iftar yasağı getiren Erdoğan yer sofralı iftar davetinde!

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası 'iftar davetleri'nin yasak olduğunu ilan edip şehit aileleriyle iftar yapmıştı. Bugün de bir ailenin evine konuk olan Erdoğan'ın, sosyal medyada tepkiyle karşılandığı görüldü.

AKP'li Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası 'iftar davetleri'nin yasak olduğunu ilan edip şehit aileleriyle iftar yapmıştı. Bugün de bir ailenin evine eşi Emine Erdoğan ile konuk olan Cumhurbaşkanı'nın, sosyal medyada tepkiyle karşılandığı görüldü.

 

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Erdoğan, Bakanlar Kurulu toplantısı sonrası 'iftar davetleri'nin yasak olduğunu ilan edip şehit aileleriyle iftar yapmıştı.

 

 

p.jpg

 

Bugün de bir ailenin evine konuk olan Erdoğan, sosyal medyada tepkiyle karşılandı. Dün İçişleri Bakanlığı tarafından yayımlanan genelgede yeni alınan tedbirler duyuruldu. Genelgede "Konaklama tesisleri ile evlerde toplu iftar ve benzeri organizasyonlar gerçekleştirilemeyecek." denildi.

 

pp.jpg​​​​​​​

 

Genelgeye rağmen dün iftarını şehit aileleriyle yapan Erdoğan, bugün de bir ailenin evine eşi Emine Erdoğan ile konuk olarak iftar yaptı.

 

 

ppp.jpg​​​​​​​

 

Erdoğan'ın sosyal medyada paylaşılan fotoğrafları tepkiyle karşılandı. İftar sonrası Erdoğan'ın aileyle çay içip sohbet ettiği görüldü.

 

pppp.jpg​​​​​​​