Yandaş gazeteciye sert tepki! İbrahim Karagül yangınlara ilişkin CHP'yi suçladı

Yandaş gazeteciye sert tepki! İbrahim Karagül yangınlara ilişkin CHP'yi suçladı

Yandaş gazeteci İbrahim Karagül, orman yangınlarında CHP'nin PKK ile hareket ettiğini ifade eden bir paylaşım gerçekleştirdi. Karagül'ün söz konusu paylaşımı büyük tepki topladı.

Türkiye'nin birçok noktasında orman yangınları sürerken, yandaş gazeteci İbrahim Karagül çok tepki çeken bir paylaşımda yaptı.

Karagül sosyal medya hesabından PKK'nın orman yangınlarını çıkardığını ve CHP'nin de PKK ile birlikte hareket ettiğini öne sürerek, "CHP; orman yangınlarında PKK ile birlikte hareket etti. PKK ormanları yaktı, onlar işi başka yerlere çekip hedef şaşırttı. Çok kirli bir ittifak bu. Kılıçdaroğlu bir milli güvenlik meselesidir. Marmaris'i böyle yaktılar!" ifadelerini kullandı.

PAYLAŞIMI KALDIRDI

Karagül tepki çeken paylaşımı kısa sürede kaldırsa da söz konusu ifadelerin ekran görüntüsü sosyal medyada paylaşılmaya devam etti. 

O paylaşım şöyle: 

yandas.jpg

EREN ERDEM'DEN SERT TEPKİ

CHP Parti Meclisi üyesi Eren Erdem,İbrahim Karagül'ün paylaşımına sert yanıt verdi.

"Yeter artık! Allah senin gani gani belanı versin İbrahim! Yalanlarının, iftiralarının hesabını mahkemelerde vereceksin'' diye yazan Erdem, konuyu yargıya taşıyacağını, ''Emin ol, bu ve benzeri her iftiranın bedelini bağımsız mahkemelerde ödeyeceksin. Yazıklar olsun seni besleyenlere'' ifadeleri ile duyurdu.