Brad Pitt emekli oluyor

Brad Pitt emekli oluyor

Ünlü Hollywood yıldızı Brad Pitt kariyerinin son dönemlerinde olduğunu söyledi.

GQ dergisinin kapağına konuk olan HollyWood yıldızı Brad Pitt "kendimi kariyerimin son dönemlerinde görüyorum" dedi.

gq0822-cover-embed-2022.webp

58 yaşındaki yakışıklı aktör, kariyerinin son dönemi için, "Bu bölüm ne olacak? Ve bunu nasıl tasarlamak istiyorum?" sorularını kendisine sorduğunu kaydederek, emekliliğe yakın olduğun söyledi.

Son zamanlarda sıkça "emeklilik" konusuyla gündeme gelen film yönetmeni Quentin Tarantino da Brad Pitt’in kararı hakkında yorum yaptı. Tarantino, sinema dünyasının "büyük bir yıldızı yitireceğini" düşündüğünü belirtti.

brad-pitt-in-12-monkeys.jpg

Tarantino, şunları söyledi:

"VARLIĞI BİLE YETTİ"

"Bu tamamen farklı bir insan türü. Açıkçası, onun tam olarak ne olduğunu tarif edebileceğinizi sanmıyorum. Çünkü bu, bir yıldızın parıltısını tarif etmeye benziyor. Inglourious Basterds’ı yaparken fark ettim. Brad çekim sırasındayken kameranın vizöründen bakıyormuşum gibi hissetmedim. Sanki filmi izliyormuş gibi hissettim. Çerçevenin dört duvarı arasındaki varlığı bile bu izlenimi yaratmaya yetti."

5d4ab85536e03c2966325a13.webp

BRAD PITT AĞUSTOS'TA SEYİRCİYLE BULUŞACAK

Brad Pitt, önümüzdeki sene Top Gun: Maverick yönetmeni Joseph Kosinski’nin sonraki projesi olan Formula 1 yapımında yer alacak. Başarılı aktör ayrıca Jon Watts imzalı henüz adı açıklanmamış bir gerilim yapımında oynayacak.

Oyuncunun vizyona girecek en yakın filmi Bullet Train (Suikast Treni) ise 5 Ağustos 2022 tarihinde izleyicilerle buluşacak.