Künye

İmtiyaz Sahibi / Grantee

Ayna Gazetecilik ve Prodüksiyon A.Ş.

****

Genel Yayın Yönetmeni

Bilal BAŞER

bilal.baser@yurtgazetesi.com.tr

****

 Sorumlu Müdür

Aylin GÜLER

Haber Merkezi

haber@yurtgazetesi.com.tr

****

Yayın - Yönetim Yeri

Seyrantepe Nato Cad. No: 29/2Kağıthane –İstanbul

yonetim@yurtgazetesi.com.tr

Telefon:  212- 278 78 92

****

  Ankara Temsilciliği

Elif ÜNSAL

elif.unsal@yurtgazetesi.com.tr

Telefon: 0312 465 01 38  

****

İzmir Temsilciliği

Özgür TUĞRUL

ozgurtugrul@yurtgazetesi.com.tr

 Telefon: 0232 465 00 54

****

Hukuk Danışmanı

hukuk@yurtgazetesi.com.tr

****

 Reklam  İletişim

 Nejla TARIM  

0532 734 17 96

reklam@yurtgazetesi.com.tr

nejla.tarim@yurtgazetesi.com.tr

NT Reklam Tanıtım

****

 Theme Name / Version ThemeHS-RiseYazılım / Hosting Yer sağlayıcı (Location Provider)

****

Sitemiz üzerinde yayınlanan yazılar ve yorumlardan yazarlar sorumludur.

Sitedeki tüm harici linkler ayrı bir sayfada açılır.

www.yurtgazetesi.com.tr sayfalarda yer alan harici linklerin sorumluluğunu almaz.

Gizlilik Politikası & Yayın İlkeleri

www.yurtgazetesi.com.tr © Copyrigth 2006Tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.yurtgazetesi.com.tr’ye aittir. www.yurtgazetesi.com.tr sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar sitemiz www.yurtgazetesi.com.tr’nin yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.

www.yurtgazetesi.com.tr harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.yurtgazetesi.com.tr hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.

Privacy Policy & Editorial Policy

© Copyrigth 2006 www.yurtgazetesi.com.trAll rights reserved. Code, news, pictures and all copyrights belong to all kinds of content, such as interviews www.yurtgazetesi.com.tr. All articles located inwww.yurtgazetesi.com.tr site, materials, images, audio files, animations, videos, designs, copyrights, designs and arrangements copyright law No. 5846 is protected. They trade in your site may be reproduced in any way www.yurtgazetesi.com.tr without written permission, distributed, modified, transmitted. And specification of unauthorized copying and use of resources can be made.

www.yurtgazetesi.com.tr external links will open in a separate page. Authors are responsible for the published writings and comments. Thewww.yurtgazetesi.com.tr without any notice, you can go to at any time change. The information contained in this website is not liable for any errors arising.