Işın Karaca’ya Sedat Doğan’ın ailesinden ağır suçlamalar

Işın Karaca’ya Sedat Doğan’ın ailesinden ağır suçlamalar

Evliliklerini 2013 yılında sonlandıran Işın Karaca ve Sedat Doğan'ın bu evlilikten bir de kız çocukları olmuştu. Şimdilerde zor günler geçiren Sedat Doğan'ın ailesi Işın Karaca hakkında ağır ifadelerle dolu suçlamalarda bulundu.

Sedat Doğan'ın anneannesi ve babası ilk kez konuştu. Işın Karaca'yı suçlayan aile ‘Işın, Sedat'a çocuğunu göstermedi' dedi. Sedat Doğan’ın 80 yaşındaki anneannesi Saliha Demir, torunun Brezilya’da perişan durumda olması karşısındaki çaresizliği Duymayan Kalmasın programına anlattı.Işın Karaca'yı da eleştiren Saliha Demir şunları söyledi: “Benim evladımı mahvettiler, Esin (Övet) ile çok güzel evliliği vardı. Ne yaptı ne etti, Işın Karaca yuvasını yıktı. Esin ile ayrıldıktan sonra Sedat, Işın’la birlikte oldu. Çocuğu oldu, çocuğu hiç göstermedi. Sedat sonra kötü şeylere düştü… Işın çocuğunu Sedat’a göstermiyor. Şimdi evlendiği adam için ‘onun babası var’ diyor. Hayır, onun babası Sedat Doğan. O bizim kanımız. Allah rızası için benim evladımı bu durumdan kurtarın. Sedat öyle bir çocuk değildi. İşi gücü vardı, işine taş koydular işsiz kaldı. İşleri toparlamak için ‘beni Brezilya’ya gönderin' dedi. Annesi de gönderdi. O torun bizim torunumuz… Işın Karaca, lütfen! O çocuğu Sedat’a göster. O onun babası, ona zarar verecek değil. Bulaşıcı hastalığı da yok Sedat’ın çocuğunu görürse kendine gelir. Niçin böyle yapıyorsun çocuğunu Sedat’a göster. Mahvoldu Sedat’ım. Sen niçin çocuğu babasına göstermiyorsun. Sedat Doğan o çocuğun babası. Mia bizim kanımızı taşıyor, o bizim çocuğumuz. Işını hep arıyorum telefonlara çıkmıyor, bizimle de konuşmuyor

ANNEANNESİ DEMET AKALIN’A SESLENDİ

Demet Akalın sosyal medyadan ‘Sedat Doğan şu an çalıştığım bankaya giderek para almaya çalıştı! Avukatıma ve polise haber verdim! Daha fazla dolandıramayacaksın beni' açıklamasını yapmıştı. Akalın'a da seslenen Sedat Doğan'ın anneannesi ‘Demet Akalın sen öyle 200 liraya 500 liraya kıymet veren insan değilsin. Sedat 200 lira aldı diye mahkemeye verdin. Ne olur yalvarıyorum o davanı geri çek. Sen herkese yardım ediyorsun, fakat sen başkalarının dolduruşuna geldin. Yazık, o da bir baba… Senin de bir evladın var, yalvarıyorum davanı geri çek.' Sedat’ın babası çok zengin adam ama şimdiki eşi bırakmıyor. İki çocuğu var bu kadından, ama Sedat’a yardım etmiyor. Halaları, kuzenleri Sedat’a para gönderdi ama babası hiç bir şey yapmadı. Sedat’a hep annesi para gönderdi. Sedat Doğan’ın babası Vedat Doğan yaptığı açıklamada: “Işın Karaca’dan rica ediyorum torunumu bize göstersin. Bizi davet etsin gelelim ve torunumuzu görelim. Sedat, Türkiye’ye gelecek. Tedavisini de görecek, çocuğunu görmek istiyor. Işın Karaca neden torunumuzu bize göstermek istemiyorsun, telefonlara cevap vermiyorsun. Nedir bunun sebebi bizim tek derdimiz torunumuzu görmek” şeklinde konuştu.