Acun Ilıcalı, kime güldü?

Acun Ilıcalı, kime güldü?

Çekimleri Dominik'te yapılan ve 9 Ocak'ta ilk bölümü yayınlanan 'Survivor 2021'de, ödül oyunu için parkura çıkan yarışmacılarla sohbet eden Acun Ilıcalı ile gönüllüler takımının iddialı isimlerinden Emin Günenç arasında güldüren bir sohbet oluştu.

TV8'de ekranlara gelen 'Survivor 2021'in 12 Ocak Salı akşamı yayınlanan bölümünde; Acun Ilıcalı, ödül oyunu öncesi yarışmacılarla sohbet etti. İşte Ilıcalı ile Survivor Emin arasındaki eğlenceli diyalog yaşandı.

"O KADAR DEĞİŞİK ŞEYLER OLDU Kİ!" 
Emin Günenç, "Dün o kadar değişik şeyler oldu ki oltamız ve zıpkınımız kırıldı. El misinesi yaptık, ama yemlerimiz denize döküldü. Şanssız günümüzdeydik" dedi.

Gönüllüler takımında mücadele eden 26 yaşındaki yarışmacı, "Aleyna ve Sancakay sağ olsunlar inanılmaz pilav yaptılar. Ben annemden bile böyle pilav yememiştim, o kadar güzeldi" diyerek, iki arkadaşına övgüler yağdırdı.

"ŞU AN BİTTİN, HABERİN YOK" 
Bu sözler sonrası araya giren Acun Ilıcalı, "Şu anda bittin, haberin yok. Annen, komşuları, akrabalar... Bunu bir şekilde toparlamamız lazım" şeklinde esprili bir karşılık verdi.

Survivor'ın yapımcısı ve sunucusu, "İnsan açken ne yerse lezzetli gelir ya. Kadriye Hanım yanlış anlamayın, burada ne bulsalar yiyorlar. Aşırı açken her şey güzel gelir ya onun gibi bir şey olmuştur" dedi.

SURVİVOR 2021'DE ELENEN İLK İSİM 
TV8'de ekranlara gelen 'Survivor 2021 Ünlüler-Gönüllüler'de ilk eleme gecesi yaşandı. Acun Ilıcalı, ada konseyinde yarışmaya veda eden ismi açıkladı.

Survivor 2021'de ilk elenen isim Sena Özdemir oldu. Survivor Sena, "Öncelikle bana oy atan, destek olan herkese teşekkür ederim. Daha sonra sizlere ve ekibinize çok teşekkür ederim. Buraya kadarmış. Demek bundan sonrası benim için hayırlı değilmiş. Üzüldüm ama asla isyan etmem" açıklamasını yaptı.

Sena Özdemir'in elendiğinin açıklanmasının ardından, duygusal anlara sahne olan veda sırasında arkadaşları gözyaşlarına boğuldu.

SURVIVOR SENA KİMDİR? 
2001 yılında İzmir'de doğan Sena Özdemir, 19 yaşında. Survivor Sena Özdemir’in babası Balıkesirli, annesi ise Bulgaristan göçmeni. 10 yaşından beri atletizmle uğraşan Sena Özdemir, Atatürk Spor Lisesinde okudu.

Şu anda da İzmir büyükşehir belediyesi spor kulübünün lisanslı sporcusu olan Sena Özdemir, Ege Üniversitesi’nde beden eğitimi öğretmenliği ikinci sınıf öğrencisi.