Acun'un Exxen Kadrosu şampiyonlar ligi gibi!

Acun'un Exxen Kadrosu şampiyonlar ligi gibi!

Medya patronu Acun Ilıcalı da bunun farkında olmalı ki, yeni dijital platform olan Exxen için kolları sıvadı! 1 Ocak'ta bizlerin karşısına çıkacak olan Exxen'de adeta yok yok!

Aleyna Tilki ve Cemal Can'dan müzikal

Bir yanda güçlü sesi ve tweetleriyle sansasyon yaratan Aleyna Tilki, bir yanda milyonlarca kişinin gönlünde yer eden Survivor 2020 şampiyonu Cemal Can. Bu ikili müzikal bir diziyle Exxen'e "star-t" verecek! Kelime esprisi de yaptığıma göre yapımları anlatmaya devam edebilirim.

aleyna.jpg

Usta oyuncular bir arada

Rekabetin yoğun yaşandığı dijital dünyada, kullanıcıların dikkatini çekmek oldukça zor ama Acun Ilıcalı Exxen için kesenin ağzını açtı!

Exxen'de birden fazla dizi ve mini dizi izleyeceğiz, bu yapımların bazıları oyuncu ve teknik kadro açısından Şampiyonlar Ligini aratmıyor.

Onlardan ilki, "Şeref Bey" isimli dizi. Ali Atay'ın yapımını üstlendiği dizide, yönetmen koltuğunda Onur Ünlü oturacak. Hazırsanız şu ana kadar belirlenmiş olan oyuncu kadrosunu sayıyorum: Haluk Bilginer, Songül Öden ve Ertan Saban!

Exxen'de göreceğimiz yapımlardan biri ise, Nurgül Yeşilçay'ın başrolünü oynayacağı "Vahşi Şeyler" ismindeki mini dizi. Hazal Türesan ve Selim Bayraktar gibi sevilen oyuncuları kadrosuna katan dizinin çekimlerine en kısa zamanda başlanacağı biliniyor.

ali.jpg

Talk show!

Geçtiğimiz yıllarda O Ses Türkiye'de jüri üyeliği yapan Beyazıt Öztürk, kısa bir aradan sonra Beyaz Show'a Exxen ile geri dönecek. Hem de yalnız değil. Sevilen komedyen İbrahim Büyükak da Öztürk'e bu talk showda eşlik edecek! Eğlenceli bir program bizleri bekliyor anlaşılan!

beyaz.jpg

Ceza ve Sagopa Kajmer'in jüri koltuğunda oturduğu Rap Star yarışması haberleri de hepimizi heyecanlandı. Ancak sunuculuğunu sevilen oyuncu Enis Arıkan'ın yapacağı yarışmayla ilgili Sagopa Kajmer'den açıklama geldi. Twitter'dan açıklama yapan Sagopa, "Sevgili sevenlerim, bu ikinci olacak fakat yinelemek istiyorum ki; ben şu an için herhangi bir yarışmaya jüri olmadım. Olursam söyleyeceğim" ifadelerini kullandı.

ceza.jpg

Son bomba: Fenomenler!

Milyonlarca takipçisi olan fenomenler de Exxen'e dahil oldu. Reynmen, Orkun Işıtmak ve Buğra Kazancı gibi isimler Exxen için özel yapımlarda yer alabilir.