Çukur Celasun kimdir? Kubilay Aka kimdir? Celasun neden diziden ayrıldı?

Çukur Celasun kimdir? Kubilay Aka kimdir? Celasun neden diziden ayrıldı?

Çukur Celasun kimdir? Kubilay Aka kimdir? Celasun neden diziden ayrıldı?

Dizide Celasun karakterini canlandıran Kubilay Aka oyunculuk performansı ile herkesi kendine hayran bırakmayı başardı. Bu kadar usta ismin yer aldığı bir dizide oyunculuk performansı ile öne çıkmayı başaran ünlü isim fragmanda yaralanıyordu. Herkes "Celasun diziye veda mı edecek?" diye sorarken Kubilay Aka'dan hayranlarını üzecek haber geldi. Celasun karakteri diziye veda ediyor. Dizi bu sezon ile birlikte final yapacak ve sevilen isimlerin tek tek diziden ayrıldığını görüyoruz, Celasun karakterinin de diziye veda etmesi sıradaki isim kim olacak diye düşündürmeye başladı. 

 

 

Celasun neden ölüyor?

Celasun karakterinin diziye veda etmesi sevenleri için neden sorusunu akıllara getirdi. Ünlü oyuncunun diziye veda etmesi tamamen senaryo gereği olacak, gen sanatçı dizide yarattığı etki ile insanları bu hafta ekranlara kilitleyeceğe benziyor. Diziden ayrılması ile birlikte yine aynı kanalda başka bir dizide başrol olarak başlayacağı gelen bilgiler arasında yer alıyor. Bu akşam yayınlanacak olan dizinin nasıl bir senaryo ile geleceğini göreceğiz zira amca ve yamaç arasında ipler kopalı çok olmuştu.

 

Kubilay Aka kimdir?

1995 yılında dünyaya gelen Kubilay Aka, Eskişehir Anadolu Üniversitesinde Havaalanı Yönetim bölümünden mezun olmuştur. Daha sonraları oyunculuk eğitimi almıştır. Kanal D'de yayınlanmış Vatanım Sensin dizisinde Ali Kemal ve Çukur dizisinde Celasun karakterlerini canlandırmıştır.