Doğduğun Ev Kaderindir'in 'Mehdi'si İbrahim Çelikkol'dan veda!

Doğduğun Ev Kaderindir'in 'Mehdi'si İbrahim Çelikkol'dan veda!

TV8'in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir'de dün akşam duygusal bir veda sahnesi yaşandı. Dizinin başrol oyuncularından İbrahim Çelikkol'un canlandırdığı Mehdi karakteri vurularak ölmüş oldu.

TV8'in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir'de dün akşam duygusal bir veda sahnesi yaşandı. Dizinin başrol oyuncularından İbrahim Çelikkol'un canlandırdığı Mehdi karakteri vurularak öldü. Dizinin ardından Çelikkol ve partneri Demet Özdemir'in paylaşımı duygulandırdı. Başrollerinde Demet Özdemir, İbrahim Çelikkol ve Engin Öztürk'ün yer aldığı Doğduğun Ev Kaderindir dizisinin 31 Mart Çarşamba ekrana gelen 37. yeni bölümüne Mehdi'nin ölümü damga vurdu.

 

MEHDİ VURULDU


Dizide mafyaya bulaşan Mehdi, aşık olduğu Zeynep ve çocuğunun kaçırılmasıyla adeta yıkıldı. Mafyanın elinden Zeynep'i kurtarmak isteyen Mehdi, adamların kurşunlarının hedefi oldu. Defalarca kez vurulan Mehdi, Zeynep'in gözleri önünde vuruldu.

 

iyii.jpg

37 bölümdür dizide başrol oynayan İbrahim Çelikkol ise ölüm sahnesinin ardından sosyal medya hesabından bir paylaşım yaparak "Hoşça kal Mehdi Usta. Hayalleri yarım kalmış herkese ithafen...Ve Canım partnerim Demet Özdemir. Bu bir son değil, yol uzun yeniden karşılaşacağımıza eminim.

Tüm oyun arkadaşlarım, hepinize ayrı ayrı teşekkür ederim.Yapımcımız Onur Güvenatam, yönetmenimiz Çağrı Bayrak başta olmak üzere aramızdan ayrılan, katılan, ilk günden beri aynı yolda yürüdüğüm tüm çalışma arkadaşlarım, iyi ki varsınız, hepinizin tek tek emeklerine sağlık.

Ve elbette bugüne kadar bizi destekleyen izleyicimize... Zeynep'in hikayesi tamamlanabilsin diye Mehdi'nin hikayesi burada son buldu. Ben de artık ekran karşısında Zeynep'in yolculuğuna izleyici olarak eşlik edeceğim. Hoşça kalın..." dedi.

 

​​​​​​​iyi.jpg