EDHO 200. bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV EDHO 199. bölüm izle full izle! EDHO yeni bölüm fragmanı

EDHO 200. bölüm fragmanı yayınlandı mı? ATV EDHO 199. bölüm izle full izle! EDHO yeni bölüm fragmanı

EDHO 200. bölüm fragmanı... EDHO dizisinin 199. bölümü ardından araştırılmaya başladı. ATV'de yayınlanan EDHO 200. bölüm fragmanı izle! EDHO son bölüm özeti! EDHO yeni bölümde neler olacak? ATV EDHO 199. bölüm izle full izle!

EDHO 200. bölüm izle! EDHO 200. bölüm tamamı izle! ATV ekranların sevilen dizisi EDHO 200. bölüm seyret! EDHO 200. bölüm tek parça izle! EDHO 200. bölüm tamamı izle! EDHO 199 son bölüm izle. EDHO son bölüm izle. EDHO 199. bölüm tamamı izle.

EDHO 200. BÖLÜM FRAGMANI

EDHO dizisi ATV ekranlarında 199. bölümüyle yayınlandı. Diziseverler heyecan dolu 199. bölümün ardından şimdi de EDHO 200. bölüm için araştırmalarına başladılar. EDHO 200. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Sorusu soruluyor. EDHO 200. bölüm fragmanı henüz yayınlanmadı. Ancak EDHO 200. bölüm fragmanı yayınlanır yayınlanmaz bu sayfadan sizlerle paylaşacağız.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 199. BÖLÜMDE NE OLDU?

Yaman Korkmaz ve ailesi bu kez namlunun ucundadır. Şahin Ağa'yı Savaş'ın elinden kurtardığı için artık hedef haline gelen Hamdi Korkmaz ve ailesi bu kez büyük düşmanla yüz yüze gelir. Savaş'a karşı masayı satmayan Yaman Korkmaz ise müttefiki Hızır Çakırbeyli'nin hayatı için canını ortaya koymaya hazırdır. Kimsesiz Doğan'ın ölümü Çakırbeyli ailesi ve dostlarında şok etkisi yaratırken Savaş ve ekibinde zafer sarhoşluğu yapar. Verdiği savaşta sona yaklaştığını bilecek kadar tecrübeli olan Hızır Çakırbeyli, kartların yeniden dağıtılması için kendi hayatını ortaya koyar. Hızır Çakırbeyli'nin kendisini ortaya koyarak kurduğu planın kilit ismi ise yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Savaş'ın mekânına girmek için plan yapan Alpaslan Çakırbeyli, amcası Hızır Çakırbeyli'nin hayatının pamuk ipliğine bağlı olduğunu bilerek elinden geleni yapar. İlyas Çakırbeyli ve Behzat Façalı ise Rıdvan'ı ortada bırakarak Savaş'ın yanına geçen Volkan ve Koray'ın peşine düşer. Behzat Façalı ve Hızır Ali Çakırbeyli ise intikamlarına bir adım daha yaklaşır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 198. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Hızır Çakırbeyli, gelini Didem ve dostu Haşmet Façalı'nın ölümünün arkasındaki isim olan Rıdvan ve ailesini bir bir avlamaya başlar. Verdiği savaştan kayıplarına rağmen galip çıkmaya kararlı olan Hızır Çakırbeyli, kardeşi İlyas Çakırbeyli ve aile dostu Behzat Façalı'nın da yardımıyla Rıdvan'ı ve çocuklarını yakalar. Rıdvan'ın son bir hamleyle Ortadoğu'da enerji şirketlerinin güvenlik işlerini yapan Savaş'tan yardım istemesi ise Hızır Çakırbeyli ve dostlarına yeni bir düşman kazandırır.

Hızır Çakırbeyli yeni düşmanı Savaş'la verdiği mücadelede en yakınındaki isimler tehlikeye girer. Sevdiklerini ve dostlarını korumak için her şeyi yapan Hızır Çakırbeyli, bu uğurda kendi canını da vermeye hazırdır. Hızır Çakırbeyli'nin bu mücadelesinde en büyük destekçisi de yeğeni Alpaslan Çakırbeyli olur. Şahin Ağa'nın yardımıyla kendi ayakların üzerinde duran Kimsesiz Doğan'ın desteğiyle de sokaklarını babası olan Alpaslan Çakırbeyli, yıllar önce rahmetli babasının da düştüğü yol ayrımında Kimsesiz Doğan'ın telkinleriyle yönünü bulmaya hazırdır.

EŞKIYA DÜNYAYA HÜKÜMDAR OLMAZ 199. BÖLÜM FRAGMANI