FOX TV bir ismi daha rakip kanala kaptırdı! Yeni anlaşması orayla oldu

FOX TV bir ismi daha rakip kanala kaptırdı! Yeni anlaşması orayla oldu

Bir dönem FOX TV ekranlarında yer alan Yeşim Ceren Bozoğlu yeni dizi anlaşması yaptı

Star TV ekranlarında yeni bir dizi başlayacak. Yan Oda dizisine peş peşe yeni oyuncular katılıyor. Son anlaşma ise herkesi şaşırtan bir anlaşma oldu.

O HAYAT BENİM'İN NURAN'I GERİ DÖNÜYOR

O hayat benim adlı FOX TV dizisinde Nuran karakterine can veren Yeşim Ceren Bozoğlu setlere geri dönüyor.

Birsen Altuntaş'ın haberine göre; Star TV'nin OGM Pictures imzalı yeni iddialı dizisi "Yan Oda"nın hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor.

648e9c674e3fe11510eb7ae2.jpg

Yan Oda dizisi merakla bekleniyor. Mehmet Barış Günger’in yazdığı, Çağrı Lostuvalı’nın yöneteceği dizinin ana kadrosu tamamlanıyor. Şevval Sam’ın ünlü sunucu “Verda Yaldız”, Caner Cindoruk’un Verda’yla sürpriz evlilik yapan iş insanı “Fikret Alabey”i canlandıracağı dizinin kadrosuna çok güçlü bir oyuncu katıldı. Yeşim Ceren Bozoğlu “Yan Oda”yla anlaştı.

Bozoğlu dizide Fikret’in ablası “Yıldız” rolüne hayat verecek. Annesi Nurcihan abisinin evliliğine karşı çıkarken Yıldız da Verda ve ailesinin gelmesiyle iyice kalabalıklaşan evde yaşanan olayları kontrol etmeye ve denge kurmaya çalışacak. Çekimleri yakında başlayacak olan dizide usta tiyatrocu Melek Baykal “Cevale”, Oktay Çubuk ise “Taylan” rollerini canlandıracak.

İlgili Haberler