Gönül Dağı bu hafta yeni kararlar alacak...

Gönül Dağı bu hafta yeni kararlar alacak...

Eskişehir'in Sivrihisar ilçesinde çekimleri yapılan TRT1'in reyting rekortmeni dizisi Gönül Dağı bu hafta yeni kararlar alacak. İçerisinde sadece 1 tane kötü karakteri bulunan Bozkırda Bir Anadolu Masalı Gönül Dağı'nın bu haftaki bölümü merak konusu.

Sevenleri tarafından her bölümü merakla beklenen Bozkırda Bir Anadolu Masalı olarak büyük bir ilgi gören Gönül Dağı'nın bu hafta yayınlanacak olan 21. bölümünün değerlendirmesini sizler için hazırladık.

Fikret’in alacağı karar Zahide’yi tam da kalbinin ortasından vuracak. Ecem Özkaya’nın canlandırdığı Zahide’ye velayet davası açan Fikret, 3 çocuğunu da annesinden koparmaya kararlı. Fikret’in aldığı bu yakıcı karar Gönül Dağı’nda yeni bir kavganın da fitilinin ateşlenmesine neden olacak. Zahide ve Sefer ikilisi, yeni bir hayata tutunmak isterken Fikret’in yaptıkları nedeniyle bir türlü huzuru bulamayacak.


İşte 20 Mart Cumartesi akşamı saat 20.00’da TRT 1 ekranlarında yayınlanacak olan Gönül Dağı’nın 21. Bölümünün özeti:

“Taner ve Dilek, Gönül Dağı’na doğru bir yolculuğa çıkarlar. Dilek’in babasından bir iz bulmak için çıktıkları yolculukta bulunan beklenmedik iz, Dilek’i nasıl etkileyecektir?

Hala annesiyle konuşamayan Taner, kararsız bir zamanındayken genç bir çocuk atölyeye gelir. Yürüme engeli olan annesi için bir icat geliştirmeye çalışan genç, amcaoğullarından yardım ister. Taner, genç adamın annesiyle olan ilişkisini görünce çok etkilenir ve Halime’yle konuşmaya karar verir.

Zahide ve Sefer, düğün hazırlıklarına başlamıştır… Zahide için her şey yolunda giderken, Fikret’in açtığı velayet davasıyla yıkılır. Bunu Sefer’den gizleyen Zahide, bir çözüm arayışına girecektir. Zor bir durumla baş başa kaldığını anlayan Zahide ne yapacaktır?”

Gönül Dağı... Bozkırda bir Anadolu masalı…

Sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesini anlatan Gönül Dağı, küçük dünyalarında büyük hayaller yeşerten Anadolu çocuklarının, tüm engellere rağmen imkansızı başarmaya çalışan 3 kuzenin yaşamından kesitleri ekranlara yansıtıyor.

Gönül Dağı’nın yapımcılığını Köprü Film/Ferhat Eşsiz, yönetmenliğini Yahya Samancı üstleniyor.

Berk Atan ve Gülsim Ali İlhan’ın başrollerini üstlendiği dizide, sanat dünyasının usta isimleri de rol alıyor: Ecem Özkaya, Ferdi Sancar, Ali Düşenkalkar, Erdal Cindoruk, Gülhan Tekin, Feyza Işık, Ege Aydan, Ruhi Sarı, Eser Eyüboğlu, Cihat Süvarioğlu, Semih Ertürk, Nazlı Pınar Kaya, Şebnem Dilligil, Yavuz Sepetçi, Nuri Gökaşan, Hazal Çağlar, Hüseyin Sevimli, Çiğdem Aygün, Ulviye Karaca, Utku Ateş ve Zümre Meğreli.