Halk TV'de flaş ayrılık!

Halk TV'de flaş ayrılık!

Gezi dönemi zamanında popülerlik kazanan ve o dönem ekibin çalışma koşulları gündeme gelmişti. Tüm personelin memnun olduğu, para için değil biz bir aileyiz dediği Halk TV de yönetmen Emrah Aydos görevine veda ettiğini duyurdu.

Gezi dönemi zamanında popülerlik kazanan ve o dönem ekibin çalışma koşulları gündeme gelmişti ama tüm personelin memnun olduğu, para için değil biz bir aileyiz dediği Halk TV de flaş bir ayrılık yaşandı. 

e11.jpeg

Halk TV'nin gezi döneminden bu yana yönetmenliğini yaptığı Emrah Aydos Halk TV Ankara'nın kapanması sonrasında kanallara yolları ayrıldı. 

e2.jpeg

Yönetmenlik hayatına 2007 yılında Avrasya TV (ART TV) ile başlayan Aydos, RedHack yayını ve Gezi Parkı yayınlarını Halk TV'de başarıyla yönetmiştir. 

e3.jpeg

Aydos, bir çok büyükşehir belediye başkanı ve liderlerin yayınında baş yönetmen olarak bulundu. Başarılı yönetmen Emrah Aydos, veda mesajında: "71 numaralı formasını terlettiğim Halk TV ile yollarımızı ayırıyoruz... 10 yıl boyunca yayında ve yapımda emeği olan herkese teşekkürler... Yeni projelerde görüşmek üzere." ifadelerini kullandı. 

e4.jpeg

Başarılı yönetmen Emrah Aydos'un yeni projeleri ise merak konusu...