Harry Potter geri mi dönüyor? Rupert Grint'in şartı ne?

Harry Potter geri mi dönüyor? Rupert Grint'in şartı ne?

Dünya ünlü Harry Potter serisinde Ron Weasley'i canlandıran Rupert Grint, karakteri bir kez daha oynaması için ne gerektiğini bildirdi.

Harry Potter'ın Ron'u hangi şartlarda aynı karakteri canlandırabileceğini açıkladı
Harry Potter film serisinde hayat verdiği Ron Weasley'yle izleyicilerin gönlünde taht kuran ünlü oyuncu Rupert Grint, karakteri bir kez daha oynaması için ne gerektiğini duyurdu.

Screen Rant'in aktardığına göre 32 yaşındaki yıldız, büyücü dünyasında bir kez daha Ron rolüne bürünme konusunda isteksiz. Fakat bu durum, oyuncu kadrosundaki herkesin geri dönmeyi kabul etmesi halinde değişebilir. Zira Grint, Esquire dergisiyle yaptığı röportajda, ''Bence şimdi (Ron'u canlandırmaya) geri dönmek… Bunu gerçekten hayal edemiyorum. Fakat asla, asla deme. Sadece herkes aynısı yapmak isterse geri dönerim'' diye konuştu.

Film kadrosuna 11 yaşındayken katılan Grint, daha önce de Harry Potter'ı uzun süre boyunca çekmenin epey zorlu olduğunu, ''Zaman zaman beni boğuyormuş gibi hissediyordum. Çünkü ağırdı ve 10 yıl boyunca her gün sürdü'' ifadelerini ile dile getirdi. Film serisindeki tecrübelerinin harika olduğunu ve çok hoş bir aile ortamı kurulduğunu belirten Grint, "Ama bazen kesinlikle 'Başka bir şey yapmak istiyorum. Dışarıda başka ne olduğunu görmek istiyorum' ifadelerini kullanmıştı.