İbo Show bu haftaki konukları (16 Ocak 2021)

İbo Show bu haftaki konukları (16 Ocak 2021)

İbo Show ekranlara 9 yılın ardından geri döndü. Peki İbo Show'un bu haftaki konukları kimler olacak 16 Ocak 2021 tarihli İbo Show'un Konukları ve fragmanı.

İbrahim Tatlıses sunuculuğunda izleyenleriyle buluşan İBO Show konukları ile gündeme geliyor. Programda yer alacak olan usta sanatçılar türküleriyle adeta kulakların pasını silerken güçlü ses Haluk Levent eğlenceli kimliği ile de izleyenlere keyifli anlar sunacak. Peki, Bu hafta İBO Show konukları kimler olacak? İşte 16 Ocak 2021 İBO Show konukları ve tüm detaylar…

halukkkkkkk.jpg

İBO SHOW KONUKLARI KİMLER OLACAK?

Her hafta birbirinden ünlü isimleri programında ağırlayan efsane isim İbrahim Tatlıses bu hafta da İBO Show'da izleyenlerini sanatçı konuklarıyla ekranlara kilitlerken Cumartesi akşamlarının beğeniyle takip edilen programının bu haftaki konukları arasında ünlü sanatçı Haluk Levent olacak…


İbo Show'un bu haftaki konukları arasında Haluk Levent, Sabahat Akkiraz, Hüseyin Turan ve Ender Balkır gibi usta isimler yer alacak. Programda Haluk Levent eğlenceli kimliği ve güçlü sesiyle dikkat çekerken usta sanatçılarda türküleriyle kulakların pasını silecek.

seboo-ibo-showwww.jpg

İbo Show, İbrahim Tatlıses tarafından sunulan ve 19 Kasım 1993 tarihinde başlayan talk-show programı. İlk sezonu Kanal 6'da yayımlanmış daha sonra Star TV, atv ve Beyaz TV gibi kanallara geçmiştir. Özellikle, 1990'lı yıllardaki programıyla reyting rekorları kırmıştır ve izleyicilerin beğenisini kazanmıştır.

ibooooooo.jpg

İlgili Haberler