İddialar doğruymuş! Star TV, Yalı Çapkını dizisine veda etti! Artık senaryoda yer almayacak

İddialar doğruymuş! Star TV, Yalı Çapkını dizisine veda etti! Artık senaryoda yer almayacak

Afra Saraçoğlu ile Mert Ramazan Demir'in başrollerindeki Yalı Çapkını dizisinden en sarsıcı karakter ayrıldı

İrem Altuğ'un vedası doğru çıktı. Sultan karakterine can veren İrem Altuğ artık Yalı Çapkını dizisinde yer almayacak

Star TV ekranlarında yayımlanan Yalı Çapkını dizisinde Sultan karakterine can veren İrem Altuğ'un ayrılığı kesinleşti. Oyuncunun tekrar diziye dönmeyeceği öğrenildi. Bazı haber sitelerinde Sultan'ın küçük çocuğunun Ferit'e ait olduğu öne sürülmüştü. Ancak bu iddialar doğru değil. Sultan diziye veda etti ve geri dönmeyecek.

YALI ÇAPKINI VE SAKLA BENİ DİZİSİ BİRLEŞİYOR

Öte yandan dizidoktoru.com sitesinde yayımlanan bir haberde; Ceyda Düvenci'nin açıklamalarına yer verildi.

640xauto.jpg

Ceyda Düvenci, hafta içi her gün NTV ekranlarında yayınlanan Bambaşka Sohbetler'inde oyuncu İrem Altuğ'u konuk etti. Sultan rolüyle Yalı Çapkını'nda kamera karşısına geçen İrem Altuğ, bu sezon rolü gereği diziye veda etmişti.

Ceyda Düvenci, İrem Altuğ'la olan sohbetinde iki dizi arasında önümüzdeki günlerde gerçekleşecek çok önemli bir detaya değindi. Sakla Beni adlı dizide Filiz karakterini canlandıran Ceyda Düvenci: "Sakla Beni ile Yalı Çapkını birleşiyor. Aynı yapım şirketinde olduğumuz için, hikaye ve karakterler biraraya gelecek. Repliklerimde daha önce Yalı Çapkını'ndaki karakterlere göndermeler vardı..." dedi.

 

Ne demişti?

Filiz (Ceyda Düvenci) karakteri Sakla Beni'de kızı Naz'a (Asude Kalabek) "Sen farkında mısın insanlar Seyran ve Ferit'in düğünü için hala nasıl konuşuyor? Kız ikinci kez evlendi Ferit'le. Bak nasıl düğün yaptı kendine, hala konuşuluyor. Evler, arsalar, yalılar! O eğitimsiz sonradan görme babası Korhanlardan neler aldı!" demişti.

İDDİALAR DOĞRU ÇIKMADI

Öte yandan Yalı Çapkını dizisiyle Sakla Beni dizisinin birleşeceği iddiaları doğru çıkmadı. Ceyda Düvenci sonrasında bir açıklama yaparak yanlış anlaşıldığını belirtti. 

İlgili Haberler