İşte Acun Ilıcalı'nın Müge Anlı'ya ilişkin planı!

İşte Acun Ilıcalı'nın Müge Anlı'ya ilişkin planı!

Müge Anlı'nın Acun Ilıcalı'ya ait Exxen platformu için özel bir program hazırlığı içinde olduğu iddiası kafaları karıştırdı.

Müge Anlı’nın programlarında çarpıcı olayları ele alması ve günlerce konuşulan olayları işlemesinin Acun Ilıcalı’nın dikkatini çektiği ifade edildi.

Uzun yıllardır ATV ekranında program yapan Müge Anlı’nın, bu kez de Acun Ilıcalı'nın platformu için çalışacağı iddia edildi. Müge Anlı’nın ünlü medya patronu Acun Ilıcalı'nın radarında olduğu açıklandı. Müge Anlı’nın programlarında çarpıcı olayları ele alması ve günlerce konuşulan olayları işlemesinin Acun Ilıcalı’nın dikkatini çektiği ifade edildi. Acun Ilıcalı’nın şimdiye kadar yapılan programlardan iddialı bir belgesel olabileceği fikri için Müge Anlı'nın kapısını çaldığı iddia ediliyor.

Acun Ilıcalı'nın bu tarz bir program için ya teklif götürmesi sonrası Müge Anlı'dan henüz bir açıklama yok. Exxen için program geliştireceğini her yerde dile getiren Acun Ilıcalı'nın başka dizi projeleri için de zemin yokladığı iddia ediliyor.