İşte Kurtlar Vadisi'nin yeni kanalı!

İşte Kurtlar Vadisi'nin yeni kanalı!

Televizyon tarihinin tartışmasın en çok konuşulan dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi için flaş bir iddia geldi. İddiaya göre Necati Şaşmaz, Star TV ile anlaşma imzaladı.

Yayınlandığı gün hayatın durduğu, bir döneme damgasını vuran Kurtlar Vadisi dizisi, Kurtlar Vadisi Kaos adıyla yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor.

Önümüzdeki aylarda cast çalışmalarının tamamlanması beklenen dizi ile ilgili sıcak bir gelişme yaşandı.

HaberGlobal'de yer alan habere göre; dizinin efsane karakteri Polat Alemdar'ı oynayan Necati Şaşmaz'ın Kurtlar Vadisi Kaos için anlaştığı kanalın belli olduğu öne sürüldü.

Daha önce Show TV ile anlaştığı iddia edilen fakat kanal yönetimi tarafından yalanlanan dizi için Necati Şaşmaz'ın, projenin yapımcısı olarak Star TV ile anlaşma imzaladığı iddia edildi.

ÜNLÜ OYUNCUDAN YEŞİL IŞIK
Kim Milyoner Olmak İster'in ekrana ara vermesinin ardından Kenan İmirzalıoğlu'nun Kurtlar Vadisi Kaos'ta yer alacağı iddialarına ünlü oyuncudan flaş bir yanıt geldi.

Kendisine yapımcıdan böyle bir teklifin gelmediğini belirten İmirzalıoğlu, "Teklif gelirse neden olmasın?" dedi. 

KURTLAR VADİSİ KAOS'UN KONUSU
Kurtlar Vadisi’nde Polat Alemdar karakterine hayat veren Necati Şaşmaz, geçtiğimiz günlerde dizi hakkında şu detayları paylaştı:

"Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideolojide dünyayı kaosa yöneltip, kaos ile yönetmek. Biz de bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz derdini anlatmaya çalışacağız.

Kaos durumlarında elimizden neler alınır, nelere karşı savaşmamız gerekir, nelerden muzdarip olabiliriz. Bunları hikayemizde anlatmaya çalışacağız." 

Şaşmaz, dizinin iddiasını şu sözlerle ortaya koydu: 

"Yakın coğrafyamızda, körfez olsun, bu civardaki ülkelerde, siyasi ve coğrafi denklemde bizler nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yapabiliriz. Bunları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Global anlamda da Myanmar'dan Afganistan'dan Makedonya'ya hatta Amerika'ya uzanan hikayeler olacak diye şimdiden müjde verebilirim."