Kurtlar Vadisi iddiaları tam gaz devam ediyor... Kurtlar Vadisi Kaos hangi kanalda ne zaman başlayacak?

Kurtlar Vadisi iddiaları tam gaz devam ediyor... Kurtlar Vadisi Kaos hangi kanalda ne zaman başlayacak?

Bir döneme damgasını vuran efsane dizinin hayranlar Kurtlar Vadisi'nin Kurtlar Vadisi Kaos adıyla tekrar ekranlara yeniden gelmesini iple çekiyor.

Televizyonlarda ekrana geldiği gün hayatın durduğu fenomen dizi Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Kaos adı ile ne zaman başlayacak? Sorusunun yanıtı sorgulanan konular arasında yer alıyor..

kurtlar-vadisi-1-001.jpg

Necati Şaşmaz, "Kurtlar Vadisi Kaos diye bir dizimiz olacak. Senaryosunu yazdık. Onu yakın bir zamanda televizyon ekranında inşallah, şubat ayı gibi düşünüyoruz." ifadelerini kullandı. Açıklama sonrasında hayranları büyük heyecan yaşadı. Kurtlar Vadisi Kaos'un yeniden başlayıp başlamayacağı merak ediliyor. İşte, Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlayacak?.

vadi4.jpg

KURTLAR VADİSİ KAOS NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Kim Milyoner Olmak İster yarışmasından ayrılan yakışıklı oyuncu Kenan İmirzalıoğlu'nun da yeşil ışık yaktığı Kurtlar Vadisi Kaos dizisi projesinde Necati Şaşmaz ile beraber başrollerde oynayabileceği iddia edildi. Kendisine teklif gelmesi durumunda bunu mutlaka değerlendireceğini belirten İmirzalıoğlu, "Oyunculuğu bırakmış değilim. Şu ana kadar da bana ulaşan bir teklif bulunmamakta. Bir teklif gelmesi durumunda Kurtlar Vadisi Kaos dizisinde seve seve oynarım." ifadelerini kullandı.

yusuf-miroglu-002.jpg

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi hakkında bazı açıklamalar yapan oyuncu Necati Şaşmaz, "Kaos yönetimi adı altında bir ideoloji bulunmakta. Bizde bu kaos yönetiminden nasıl kurtulacağımız adına yeni bir proje üzerinde çalışıyoruz." ifadelerini kullanması ile gündem yeniden alev aldı. Yeni sezonda Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin en geç 2021 Ekim'de başlayacağı iddia edilmekte..

savci-leyla-001.jpg

OYUNCU ÇİĞDEM BATUR YALANLAMIŞTI

Oyuncu Çiğdem Batur, Instagram'dan soru-cevap yaptı. Oyuncu, uzun bir aradan sonra yeniden ekrana dönecek 'Kurtlar Vadisi' dizisinde yer alacağı iddialarına ilk kez cevap verdi. Yıllar önce projede Savcı Leyla karakterine fenomen olan Batur, "Kurtlar için geri dönecek misin?" sorusuna, "Bu konudaki her haberde adım var fakat doğruluk payı yok" cevabını verdi. Çiğdem Batur bir diğer açıklamasında ise "Hakkını vererek oynadığım her rolümle gurur duyuyorum" dedi.

polat-alemdar.jpg

KURTLAR VADİSİ KAOS'UN KONUSU
Kurtlar Vadisi’nde Polat Alemdar karakterine hayat veren Necati Şaşmaz, geçtiğimiz günlerde dizi hakkında şu detayları paylaştı:

"Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideolojide dünyayı kaosa yöneltip, kaos ile yönetmek. Biz de bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz derdini anlatmaya çalışacağız.

Kaos durumlarında elimizden neler alınır, nelere karşı savaşmamız gerekir, nelerden muzdarip olabiliriz. Bunları hikayemizde anlatmaya çalışacağız." 

kurtlar-vadisi-2-002.jpg

Polat Alemdar'ı canlandıran Necati Şaşmaz, dizinin iddiasını şu sözlerle ortaya koydu: 

"Yakın coğrafyamızda, körfez olsun, bu civardaki ülkelerde, siyasi ve coğrafi denklemde bizler nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yapabiliriz. Bunları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Global anlamda da Myanmar'dan Afganistan'dan Makedonya'ya hatta Amerika'ya uzanan hikayeler olacak diye şimdiden müjde verebilirim."

KURTLAR VADİSİ KAOS OYUNCULARI KİMLER?

Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi Kaos'un iddiasını şu sözlerle ortaya koydu: "Yakın coğrafyamızda, körfez olsun, bu civardaki ülkelerde, siyasi ve coğrafi denklemde bizler nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yapabiliriz. Bunları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Global anlamda da Myanmar'dan Afganistan'dan Makedonya'ya hatta Amerika'ya uzanan hikayeler olacak diye şimdiden müjde verebilirim."

kurtlar-vadisi-4-002.png

KURTLAR VADİSİ HAKKINDA

İlk kez 15 Ocak 2003 yılında ekranlara gelen Kurtlar Vadisi; politik, mafya ve aksiyon türünde yapımcı ve yönetmen Osman Sınav tarafından hayata geçirilmişti. Show TV'de yayınlanan dizi, 4 sezon içerisinde 97 bölüm olarak ekranlara geldi. Dizideki olaylar ve karakterler gerçek hayattan uyarlandı.


kurtlar-vadisi.png