Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlıyor?

Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman başlıyor?

Bir döneme damgasını vuran fenomen dizi Kurtlar Vadisi'nin Kurtlar Vadisi Kaos ile yeniden ekranlara dönmesine sayılı günler kala flaş gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

Tekrarları bile izlenme rekoru kıran fenomen dizi yeniden ekranlara dönmek için gün sayıyor. Önümüzdeki aylarda cast çalışmalarının tamamlanması beklenen dizi ile ilgili sıcak gelişmeler yaşanmaya devam ediyor.

kurtlar-vadisi-2.jpg

İddialara göre Star TV ve Show TV ile anlaşmaya varan Kurtlar Vadisi'nin hangi kanalda oynayacağına günler kala oyuncu kadrosu ile de flaş iddialar gelmeye devam ediyor.

Kurtlar Vadisi'nin efsane karakteri Polat Alemdar'ı oynayan Necati Şaşmaz'ın Kurtlar Vadisi Kaos için anlaştığı kanalın belli olduğu öne sürüldü.

Daha önce Show TV ile anlaştığı iddia edilen fakat kanal yönetimi tarafından yalanlanan dizi için Necati Şaşmaz'ın, projenin yapımcısı olarak Star TV ile anlaşma imzaladığı iddia edildi.

kurtlar-vadisi-1.jpg

Kurtlar Vadisi, Kurtlar Vadisi Kaos adıyla ve yeni kadrosuyla hazırlıklarını sürdürüyor. Dizinin yapımcısı ve başrol oyuncusu Necati Şaşmaz, ise "Kurtlar Vadisi Kaos diye bir dizimiz olacak. Senaryosunu yazdık. Onu yakın bir zamanda televizyon ekranında inşallah, şubat ayı gibi düşünüyoruz. Senaryosu bitti, bir kaç bölüm yazıldı. Tabii ki üzerinde değişiklikler olacaktır, gündemi yakalamak adına" açıklamasında bulunmuştu. Başrollerinde ünlü isim Necati Şaşmaz'ın yer aldığı Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin yeni sezonda hangi kanalda yayınlanacağı en çok merak edilenler arasında zirvede yer almakta.

KURTLAR VADİSİ KAOS NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi hakkında bazı açıklamalar yapan oyuncu Necati Şaşmaz, "Kaos yönetimi adı altında bir ideoloji bulunmakta. Bizde bu kaos yönetiminden nasıl kurtulacağımız adına yeni bir proje üzerinde çalışıyoruz." ifadelerini kullanması ile gündem yeniden alev aldı. Yeni sezonda Kurtlar Vadisi Kaos dizisinin en geç 2021 Ekim ayında Star TV ekranlarında başlayacağı iddia edilmekte.


KURTLAR VADİSİ KAOS'UN KONUSU
Kurtlar Vadisi’nde Polat Alemdar karakterine hayat veren Necati Şaşmaz, geçtiğimiz günlerde dizi hakkında şu detayları paylaştı:

"Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideolojide dünyayı kaosa yöneltip, kaos ile yönetmek. Biz de bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz derdini anlatmaya çalışacağız.

Kaos durumlarında elimizden neler alınır, nelere karşı savaşmamız gerekir, nelerden muzdarip olabiliriz. Bunları hikayemizde anlatmaya çalışacağız." 

Şaşmaz, dizinin iddiasını şu sözlerle ortaya koydu: 

"Yakın coğrafyamızda, körfez olsun, bu civardaki ülkelerde, siyasi ve coğrafi denklemde bizler nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yapabiliriz. Bunları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Global anlamda da Myanmar'dan Afganistan'dan Makedonya'ya hatta Amerika'ya uzanan hikayeler olacak diye şimdiden müjde verebilirim."

OYUNCU ÇİĞDEM BATUR, KURTLAR VADİSİ'Nİ YALANLAMIŞTI

Oyuncu Çiğdem Batur, Instagram'dan soru-cevap yaptı. Oyuncu, uzun bir aradan sonra yeniden ekrana dönecek 'Kurtlar Vadisi' dizisinde yer alacağı iddialarına ilk kez cevap verdi. Yıllar önce projede Savcı Leyla karakterine fenomen olan Batur, "Kurtlar için geri dönecek misin?" sorusuna, "Bu konudaki her haberde adım var fakat doğruluk payı yok" cevabını verdi. Çiğdem Batur bir diğer açıklamasında ise "Hakkını vererek oynadığım her
rolümle gurur duyuyorum" dedi.

KURTLAR VADİSİ KAOS OYUNCULARI KİMLER?

Necati Şaşmaz, Kurtlar Vadisi Kaos'un iddiasını şu sözlerle ortaya koydu: "Yakın coğrafyamızda, körfez olsun, bu civardaki ülkelerde, siyasi ve coğrafi denklemde bizler nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yapabiliriz. Bunları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Global anlamda da Myanmar'dan Afganistan'dan Makedonya'ya hatta Amerika'ya uzanan hikayeler olacak diye şimdiden müjde verebilirim."

kurtlar-vadisi-4.png

KURTLAR VADİSİ HAKKINDA

İlk kez 15 Ocak 2003 yılında ekranlara gelen Kurtlar Vadisi; politik, mafya ve aksiyon türünde yapımcı ve yönetmen Osman Sınav tarafından hayata geçirilmişti. Show TV'de yayınlanan dizi, 4 sezon içerisinde 97 bölüm olarak ekranlara geldi. Dizideki olaylar ve karakterler gerçek hayattan uyarlandı.

Dizinin tanıtımlarında yer alan "Bu bir mafya dizisidir" sloganı dikkat çekti. Çekimler genel olarak İstanbul'un Asya Yakası'nda yer alan Üsküdar ilçesinde gerçekleştirildi. Bunun haricinde İstanbul'un birçok mahallesinde ve semtinde çekimleri yapıldı.

Kurtlar Vadisi dizisi 29 Aralık 2005 tarihinde final yaptıktan 10 ay sonra 'Kurtlar Vadisi Irak' adlı sinema filmi gösterime girdi. O dönemde Türk sinemasının en çok para harcanan filmi olan Kurtlar Vadisi Irak, en çok gişe hasılatı elde eden yapımı oldu.