Kurtlar Vadisi Kaos Show TV'de mi yayınlanacak? Flaş açıklama geldi...

Kurtlar Vadisi Kaos Show TV'de mi yayınlanacak? Flaş açıklama geldi...

Yeniden ekranlara dönmesi beklenen Kurtlar Vadisi Kaos, Show TV ile anlaştığı yönünde iddialar vardı. Show TV'den açıklama geldi.

Bir dönemin en izlenen dizilerinden biri olan Kurtlar Vadisi, neredeyse tüm senaryolarda değişik bir konuyu ele aldı. Peki Kurtlar Vadisi'nin başlamasını bekleyen izleyiciler olduköa meraklı... Show TV'de yayınlanacağı iddia edilmişti. Show TV'de konuyla ilgili açıklama yaptı. 

Herkes Show TV tarafından açıklama yapılmasını beklerken, hiç beklenmeyen bir yerden açıklama geldi. Gazeteci Birsen Altuntaş, Kurtlar Vadisi dizisinin Show TV öncülüğünde çekileceği söylentilerini kapsamlı şekilde araştırmıştı.

Show TV ile süren görüşmelerden sonra Birsen Altuntaş Twitter üzerinden açıklama yaptı. Altuntaş, “Show TV yönetiminden Kurtlar Vadisi dizisi için hiçbir görüşme yapmadıklarını, yakın zamanda yayına girecek tek dizilerinin Kırmızı Kamyon olduğunu öğrendim” ifadelerine yer verdi.

Pana Film tarafından henüz net bir açıklama yapılmasa bile yine de Necati Şaşmaz kimi detaylara yer verdi. Bu detaylar arasında, Show TV ibaresi geçmedi. Şimdi ise kanal tarafından iddialar yalanlandı. 

Kurtlar Vadisi Kaos dizisi kesin olarak Show TV’de yer almayacak.