Kurtlar Vadisi yeniden... İşte yayınlanmasına 12 günü kalan Kurtlar Vadisi'nin yayınlanacağı platform!

Kurtlar Vadisi yeniden... İşte yayınlanmasına 12 günü kalan Kurtlar Vadisi'nin yayınlanacağı platform!

Tüm Türkiye'nin perşembe günleri ekrana kilitlendiği dizi olan Kurtlar Vadisi'nin yeniden izleyiciyle buluşacağı tarih belli oldu.

Türkiye'nin karanlı ve puslu vadisi sloganıyla izleyicisini ekrana kilitleyen dizisi Kurtlar Vadisi yeniden ekranlara dönmek için gün sayıyor...

kurtlar-vadisi-yurt-gazetesi-2.jpg

Kurtlar Vadisi'nin 'Polat Alemdar' karakteriyle hafızalara kazınan ünlü oyuncusu Necati Şaşmaz, geçtiğimiz aylarda TRT Müzik'te katıldığı canlı yayında Mazhar Alanson'un sorularını yanıtlayarak efsane dizi 'Kurtlar Vadisi'nin hayranlarına müjdeli haberi vermişti.

kurtlar-vadisi-yurt-gazetesi3.jpg

Dört gözle beklenen proje için yeni bir iddia ortaya atıldı.

kurtlar-vadisi-yurt-gazetesi4.jpg

Mazhar Alanson'un sorularını yanıtlayan Necati Şaşmaz, yayınlandığı döneme damga vurarak reyting rekorlarını alt üst eden dizinin ocak ayında ekranlara geri döneceğini açıklayarak müjdeli haberi duyurmuştu.

 

Usta oyuncu, "Kurtlar Vadisi'nde 397 bölüm oynadım, ömrümün 20 yılı Kurtlar Vadisi ile geçti. Kıymetli ancak bir o kadar da yorucu bir işti, bu sebeple bir ara verelim diye düşündük. Dizi tekrar istenmeye başladı, nasipse olacak. Sanırım Ocak ayını görürüz başlamak için" demişti.


İSKENDER BÜYÜK KURTLAR VADİSİ'NDE YENİDEN ROL ALACAK MI?

kurtlar-vadisi-yurt-gazetesi5.jpg

Şaşmaz'ın bu açıklamaları dizinin hayranlarında büyük bir heyecan yaratırken, dizide 'İskender Büyük' karakteriyle hafızalara kazınan Musa Uzunlar'ın dizide yer almayacağı haberi 'Kurtlar Vadisi' hayranlarını üzüntüye boğmuştu.

kurtlar-vadisi-12.jpg

KURTLAR VADİSİ'NDE KENAN İMİRZALİOĞLU VE ÇAĞLAR ERTUĞRUL İDDİASI

Bu gelişme sonrasında dizide hangi oyuncuların rol alacağı merak konusu olurken 2011 yılının Ağustos ayından itibaren Atv ekranlarında izleyiciyle buluşan reyting rekortmeni bilgi yarışması 'Kim Milyoner Olmak İster'i, 5 Ekim 2019'dan beri sunan ve son olarak Blu TV ekranlarında izleyiciyle buluşan 'Alef' adlı dizide Ahmet Mümtaz Taylan ve Melisa Sözen ile başrolü paylaşan Kenan İmirzalioğlu, Kurtlar Vadisi'nde rol alabileceğini vurgulayarak "Doğru projeyle tabii ekranlarda olacağız" demişti.

kurtlar-vadisi11.jpg

İmirzalioğlu'nun dizide rol alabileceğinin öne sürülmesinin ardından geçtiğimiz günlerde ise 'Dağ' filminde canlandırdığı 'Çavuş Oğuz Çağlar' karakteriyle hafızalara kazınan Çağlar Ertuğrul'un Kurtlar Vadisi'ne katılabileceği iddia edilmişti. TRT 1 ekranlarında izleyiciyle buluşan 'Teşkilat' adlı dizide 'Serdar Kılıçarslan' karakterine hayat veren ünlü oyunun diziye katılmaya sıcak baktığı öne sürülmüştü.

kurtlar-vadisi13.jpg

Hayranları tarafından dört gözle beklenen Kurtlar Vadisi hakkında yeni bir iddia ortaya atıldı.

kurtlar-vadisi-14.png

Yeni Akit'in haberine göre; Dizinin yeni bölümleri Türkiye'de Haziran ayında kullanıma açılan ve Haziran ayından bu yana abone sayısında hızlı bir artış yaşanan ABD merkezli online dizi ve film platformu Disney Plus'ta izleyiciyle buluşacak.

kurtlar-vadis-15.png
Haberde ayrıca ay sonuna 12 günden az bir süre kalırken çekimlerin ve setten ilk görüntülerin kamuoyu ile paylaşılacağı bilgisine yer verildi.