Masumlar Apartmanı neden yok? Masumlar Apartmanı yeni bölüm neden yayınlanmıyor?

Masumlar Apartmanı neden yok? Masumlar Apartmanı yeni bölüm neden yayınlanmıyor?

Masumlar Apartmanı neden yok? Masumlar Apartmanı yeni bölüm her hafta salı günü izleyici ile buluşuyor. 27. son bölümün ardından 28. yeni bölüm bekleniyordu.

Masumlar Apartmanı neden yok? Masumlar Apartmanı yeni bölüm neden yayınlanmadı? 

Masumlar Apartmanı yeni bölüm her hafta salı günü izleyici ile buluşuyor. 27. son bölümün ardından 28. yeni bölüm bekleniyordu.  

Her bölümüyle nefes kesen dizi Masumlar Apartmanı'nda neler olacak merak konusu. Han ile İnci arasında gerilim sürerken Gülben'in ansızın değişimi ev halkını tedirgin etmiştir. Yeni bölümde Safiye'nin de yaşayacakları heyecanla bekleniyor. Ancak Masumlar Apartmanı yeni bölüm TRT1 yayın akışında görünmedi. 

MASUMLAR APARTMANI YENİ BÖLÜM BU AKŞAM VAR MI? 

Kısa süre önce ekrana gelen 28. yeni bölüm fragmanında salı akşamı yayımlanacağı yer alıyordu. Ancak TRT1 30 Mart yayın akışında Masumlar Apartmanı yer almadı. İzleyenler Türkiye - Letonya maçı nedeniyle dizinin yeni bölümünün yayımlanıp yayımlanmayacağını sorguluyor. 

TRT1 yayın akşına göre 20:00'de Türk Sineması "Rafadan Tayfa Göbeklitepe" filmi yer alıyor. Ardından Türkiye - Letonya maçı 21:45'de gösterilecek. Dizinin yeni bölümü bu hafta yayımlanmayacak.