Serenay Sarıkaya, ATV'nin Maraşlı  dizisine geçti!

Serenay Sarıkaya, ATV'nin Maraşlı dizisine geçti!

Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapmaya hazırlanıyor.

Uzun süredir kamera karşısına geçmeyen Serenay Sarıkaya, ekranlara dönüş yapıyor. Sarıkaya ATV'nin yeni dizisi Maraşlı'nın kadrosuna dahil oldu. Dizide Maraşlı'nın eşine hayat verecek olan güzel oyuncunun rekor bir ücret alacağı söyleniyor.

Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor

Başrollerinde Burak Deniz, Saygın Soysal, Alina Boz, Serhat Kılıç ve Rojda Demirer'in rol aldığı ATV'de ekrana getirilen Maraşlı dizisi büyük beğeni topladı. Kısa bir sürede büyük bir hayran kitlesine sahip olan Maraşlı dizisi kadrosuna sürpriz bir isim dahil oluyor.Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor.Yeni sezona hızlı bir giriş yapan Maraşlı dizisi sosyal medyada da büyük ilgi topladı. Ethem Özışık, Hakan Bonomo ve Ercan Uğur, Maraşlı'nın senaryosunu hareketli tutmak için Serenay Sarıkaya ile anlaştığı söyleniyor.
Serenay Sarıkaya, Maraşlı'nın eşine hayat verecek. Rekor ücret teklif edilen Serenay Sarıkaya ile anlaşma yapılmasının ardından yapımcılar dizinin daha da konuşulmasını istiyorlar.Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor