Survivor'da adaya kim veda etti?

Survivor'da adaya kim veda etti?

Survivor 2021'in yayınlanan son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Gonca, Aleyna Çalışkan, Hanzade, Batuhan ve Ayşe arasında geçen SMS oylaması sonrası bir yarışmacı, Survivor'a veda etmiş oldu.

Survivor 2021'in 23 Mart Salı akşamı ekrana gelen son bölümünde eleme heyecanı yaşandı. Survivor'da bu hafta dokunulmazlık oyunlarını iki takım birer defa kazandı. Böylece hem ünlüler hem de gönüllülerden eleme adayları çıkmıştı. Survivor son bölümdeki ada konseyinde ise ünlüler ve gönüllülerde SMS birincisi olan isimler, 4. ve 5. eleme adayını belirledi.

Survivor 2021'de bu hafta eleme kalan ünlüler ve gönüllüler yarışmacıları Gonca Kakar, Aleyna Çalışkan, Hanzade, Batuhan ve Ayşe arasında SMS oylamasında en az oyu alan yarışmacıyı Acun Ilıcalı açıkladı. Oylama sonucuna göre Survivor 2021'den bu hafta elenen yarışmacı ünlüler takımından Gonca Kakar oldu.

"HAYALLERİM VARDI"

Survivor'dan elenen Gonca Kakar gözyaşlarını tutamadı. Gonca Kakar, "Hayallerim vardı. Bu kadar erken veda edeceğimi düşünmüyordum" sözleriyle üzüntüsünü dile getirdi.