Survivor'da korku dolu anlar yaşandı!

Survivor'da korku dolu anlar yaşandı!

TV8'in sevilen yarışma programı Survivor'ın 9. bölümde üzücü bir olay gerçekleşti. Sembol oyununda parkurda mücadele eden Duygu, talihsiz bir kaza geçirerek yere yığıldı.

Talihsiz bir kaza geçiren Duygu, Duygu geçirdiği kazanın ardından, "Belim yan döndü. Belimi hissediyorum şu an' sözleriyle feryat ettiği görüldü.

Survivor'un yayınlanan son bölümünde sembol oyunu sırasında Duygu Serap Salman, kaza geçirip acı içinde yere yığıldı.

Olay yerine hemen adanın doktoru Metin Kuş yetişti ve Duygu'nun ilk müdahalesi yapıldı. Yaşanan üzücü anların ardından Duygu hastaneye sevk edildi.

 
"YARIŞMACILAR, DUYGU'YU TESKİN ETMEYE ÇALIŞTI"
Duygu geçirdiği kazanın ardından, "Belim yan döndü. Belimi hissediyorum şu an' sözleriyle feryat etti. Yarışmacılar Duygu'yu sakin olması için teselli etmeye çalıştılar.

YARIŞMAYA DEVAM EDEBİLECEK Mİ BİLİNMYOR?
Bu talihsiz kazanın ardından Duygu'nun yarışmaya devam edip etmeyeceği ise henüz belli değil.Duygu'nun kim olduğu merak ediliyor. Performansıyla dikkat çeken Duygu Serap Salman, Survivor 2021 sezonuna yedeklerden dahil oldu. Duygu Serap Salman, 19 Mayıs 1997 tarihinde Ağrı'da dünyaya geldi. Aslen Ağrılı olan Survivor Duygu, İstanbul'da yaşamını devam etti.Altı yaşından itibaren sporla ilgilenen Duygu, hemen hemen her sporla ilgilenmiş. Voleybol, futbol, hentbol, MMA kickboks, crossfit yaptığı sporlardan tecrübesi olan bir kişiydiSurvivor'da korku dolu anlar! Talihsiz bir kaza geçiren Duygu, hastaneye kaldırıldı.