TRT'de yayınlanan Teşkilat dizisinde skandal Kılıçdaroğlu sahnesi!

Devletin, milletin televizyonu olan ama gözü kapalı iktidarı savunan TRT1’in Teşkilat dizisinde Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili skandal bir sahne yayınlandı.

Devletin, milletin televizyonu olan ama gözü kapalı iktidarı savunan TRT1’in Teşkilat dizisinde Kemal Kılıçdaroğlu ile ilgili skandal bir sahne yayınlandı. 

TRT 1'de yayınlanan Teşkilat dizisinde Gürkan Uygun’un canlandırdığı “Yıldırım” karakterine yönelik operasyon sırasında geçen diyaloglar dikkat çekti.

Geçen aylarda vizyona giren Teşkilat dizisinde CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun son günlerde sıkça kullandığı “Geliyor gelmekte olan” sloganı “terörist” karaktere söyletildi.

Dizi içerisinde kamuoyunun hayırsever bir iş adamı olarak tanıdığı “Yıldırım” karakteri, perde arkasında ise uluslararası bir komplo ağının karanlık bir temsilcisi olarak yansıtılıyordu.

Bu karaktere dizinin dün akşam yayınlanan son bölümünde CHP lideri Kılıçdaroğlu’nun son günlerde sık sık kullandığı “Geliyor gelmekte olan” ifadesi söyletildi.

O sahnede diyaloglar içerisinde “Yıldırım” karakteri, “Benim her zaman bir B planım vardır. Geliyor gelmekte olan Serdar, geliyor gelmekte olan” ifadelerini söylüyor.