Zuhal Topal 'Sınırlarımı zorlama' deyip yarışmacıyı diskalifiye etti

Zuhal Topal 'Sınırlarımı zorlama' deyip yarışmacıyı diskalifiye etti

Zuhal Topal'ın sunduğu Yemekteyiz yarışmasında gergin anlar yaşandı. Yarışmacılardan Esma Hanım'ın tavırlarından rahatsız olan Zuhal Topal, ''Benim sınırlarımı zorlama'' diyerek yarışmacıyı diskalifiye etti.

Verdiği puanlar ve yaptığı yorumlarla gündemden düşmeyen yarışmacı Esma Ateş, İsmet' Bey'in yaptığı salatada soğan olduğu için yemek istemedi. Bunun üstüne sinirlenen Zuhal Topal, "Yemek zorundasın" diyerek uyardı. Esma Hanım da "Bir kaşık aldım, tamam mıdır?" deyince ortalık gerildi.

YARIŞMACI MASAYI TERK ETTİ
Zuhal Topal da karşılık vererek, "Benim sınırlarımı zorlama" diye tepki gösterdi. Daha önce de hem ekip hem de Zuhal Topal tarafından uyarılan Esma Hanım, ortamın gerilmesiyle masayı terk etti.

DİSKALİFİYE EDİLDİ
Programın sonunda açıklama yapan Zuhal Topal, "Bizim başımıza ilk kez gelen bir şey bu. Kendisi şu dakikadan itibaren programda olmayacak. Onun bugüne kadar sizlere vermiş olduğu puanlar silinecek. Diğer yarışmacıların verdiği puanlar üzerinden bir hesaplama yapılıp, o puanlar ve benim puanlarım toplamında birinci belirlenecek. Onu evine bırakmak isteyen ulaştırma görevlisine de hakaretler etmiş. Bunun bir yaptırımı olacak" dedi.