Sıfır araba almak isteyen asgari ücretlilere müjde! TOGG için hazırlık yapılıyor!

Sıfır araba almak isteyen asgari ücretlilere müjde! TOGG için hazırlık yapılıyor!

Sıfır otomobil almak isteyenlere müjde verildi. Asgari ücretlilerin dahi ulaşabileceği sıfır araçlar için TOGG ayrıntısı da dikkat çekti.

Çeşitli kulis bilgileri ve sosyal medyada dolaşan iddialara göre kısa bir süre içinde sıfır otomobil almayı düşünenleri sevindirecek bir gelişme yaşanacak.

yerli-otomobilimiz-togg-suv.jpg

DÜŞÜK GELİRLİLER DE FAYDALANABİLECEK AMA...

İddiaya göre yakın zamanda önemli bir kredi paketi açıklanacak. Bu paketle birlikte düşük gelir sahiplerinin de otomobil sahibi olması hedeflenecek. Ancak bu noktada bir iki ufak pürüz var.

Birincisi sıfır otomobil sıkıntısı. Hali hazırda bayilerde sıfır otomobil bulmak neredeyse imkansız. Özellikle de giriş sınıfına hitap eden bir otomobil satın almak isterseniz ciddi ciddi 6 ay sonrasına gün veriyorlar. Üstelik bunun için de sıraya girmeniz gerekiyor.

sifir-otomobil-6-numu-jpg.webp

OTOMOBİL KREDİLERİ NE DURUMDA?

Teknolojioku.com'da yer alan habere göre, sıfır otomobile olan bu talepten ötürü bayiler müşterileri otomobil sırasına alıyorlar. Bu noktada şöyle bir sıkıntı da mevcut. Ön sıralarda yer almak için para verip başkasının sırasını almanız gerekiyor.

Bazı fırsatçılar sırasını satmak için otomobil almasalar da sıraya girerek kuru kalabalık yapmış durumdalar. Maksatları sıralarını satabilmek. Bu da sıfır otomobil kredilerinden yararlanmayı imkansız hale getiriyor.

sifir-otomobil-4-arcc-jpg.webp

SIFIR OTOMOBİL BULMAK ŞU GÜNLERDE NEREDEYSE İMKÂNSIZ

Özetle şu sıralar böyle bir fırsat önünüze çıksa da alacak bir sıfır otomobil bulmanız çok mümkün değil. Dolayısıyla duyurulacak bir kredi müjdesi bizleri ne derece tatmin eder sorgulamak gerekiyor.

toggun-fiyati-belli-oldu-mu-iste-konusulan-o-rakam-togg-fiyat-listesi-hbm2.jpg

İDDİA EDİLEN KREDİ PAKETİ YALNIZCA TOGG'A ÖZEL OLABİLİR

İkinci durum ise bahse konu kredi paketinin TOGG’a özel olma ihtimali. Malum önümüzdeki ay TOGG ön siparişe açılacak. Mart ayı gibi de resmen teslimatları yapılmaya başlanacak. Bu doğrultuda TOGG için uygun bir kredi seçeneğinin masada olduğunu biliyoruz. Sonuç olarak önümüzdeki ay bu konu ile ilgili detaylar netleşecektir. Bekleyip göreceğiz.