CHP liderinden Erdoğan'a; 'Sen vatan hainisin'

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Garibanı görünce esersin ama benim karşıma çıkmaya cesaret edemezsin" ifadelerini kullanarak Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a "Cumhurbaşkanlığı koltuğunu işgal edip bu adamı ziyaret edenler, önünde el pençe duracaksın. Sen ülkeni değil, cebini düşünensin. Sen vatan hainisin" tepkisini gösterdi.

03 Nisan 2018 Salı 13:43
CHP liderinden Erdoğan'a; 'Sen vatan hainisin'

Grup toplantısına 81 İl’den gelen kadın kolları da katıldı. Konuşmasında sık sık kadınalra olan güvenini dile getiren Kılıçdaroğlu, Hükümetin İsrail ve ABD’ye kamuoyu huruzunda sert tepki gösterip kapalı kapılar ardında “İsrail’e, Amerika’ya biraz bağırıp çağıracağız idare edin” diye haber gönderdiğini iddia etti. 

'FETÖ'nün siyasi ayağının 1 numaralı sanığının Recep Tayyip Erdoğan olduğunu belirten Kılıçdaroğlu, "Ben FETÖ'nün siyasi ayağı Saray'da oturan zattır' dediğim için bana tazminat davası açmış. Ben de ona 5 paralık tazminat davası açtım çünkü değeri 5 para" diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın Hatay Oğulpınar karargâhındaki askerlere yaptığı moral ziyaretine sanatçıların eşlik etmesini Kılıçdaroğlu, "Bir ülkenin sanatçıları diktatörün karşısında asla ve asla boyun eğmezler.  Sanatçı denilen vatandaş, senin ne işin var orada; 52 şehidimizin daha kanı kurumadı" sözleriyle değerlendirdi.

“Bir adamın ağzında yalan yuva yaptıysa o adamın bu ülkeye hayrı yoktur.” Diyerek konuşmasına devam eden Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanına; “hadi özel bankalara gücün yetmiyor devlet bankalarının faizini sıfıra indir” diye seslendi. 
“Bu tefeci ekonomisini yıkmak benim boynumun borcudur.” Diye sözlerini sürdüren Kılıçdaroğlu: “Saray’ın mutfağında şeker kullanılmıyormuş ne kullanılıyormuş en pahalı bal” kullanılıyor diye sözlerini sürdürdü. 

Kılıçdaroğlu'nun partisinin grup toplantısındaki açıklamaları şöyle:

loading...

ÖNCE O ZATI SAHNEYE ÇIKARACAĞIM

“88 yıl önce kadınların belediye başkanı seçilmesini sağlayan yasa ilk kez çıktı. Kadınların gücünü ilk kez ve net Adalet Yürüyüşü’nde gördüm. Maltepe’de milyonların buluştuğu kalabalığın en az yarısı kadındı. Saray’da oturan zat seni uykusuz bırakacağım uykusuz. Garibanı görünce esersin ama benim karşıma çıkmaya cesaret edemezsin. Çık karşıma çık Recep Bey. (hak, hukuk, adalet sloganları) Kadınlar çağdaş Türkiye’nin inşaasını sağlayacaklar. (Kadınlar sahneye sloganları) önce o zatı sahneye çıkaracağım. Bütün dünya görsün diye.

TAŞERON İŞÇİLER

Taşeron işçiler ile ilgili beklediğimiz tablo gerçekleşmedi. İlk kez taşeron işçilere CHP sahip çıktı. İki buçuk yıl sonra Saray’ı işgal eden zat sözde kadro verdi  neyle KHK ile. Ama binlerce kişiye kadro vermediler. Burada kadın kardeşlerimin yanında söz veriyorum, bütün teşeron işçilerine kadro vereceğim. Bakana yemek götüren garsona kadro vermediler. Bu rezilliğe kadınların gücü ve halkın partisi son verecek.

HER KADIN BİR KUVAYI MİLLİYE’CİDİR

Tek adam rejimini yıkacağız dikta yönetimini ve diktatörü oradan alacağız. En büyük korkuları bu ülkenin kadınları. O yüzden kadınlar evde otursun diyorlar. Kadınlara güveniyorum, bu ülkenin kadınları demokrasi, eşitlik, söz hakkı istiyor. Her kadın bir Kuvayı Milliye’cidir. Siz birer Kuvayı Milliye’cisiniz. Bu ülkenin kadınları özgürlük istiyor, bağımsız Türkiye istiyor. Bu ülkenin kadınları Fesli Kadir’leri istemiyor. Cumhurbaşkanlığı koltuğunu işgal edip bu adamı ziyaret edenler, önünde el pençe duracaksın. Sen vatan hainisin.

Anadolu kadını diyor ki bağımsız Türkiye, hak, hukuk ve adalet istiyorum. Ve bir şeye güveniyorum eğer kadın hakkı hukuku ve adaleti istiyorsa yüzde yüz bu topraklara hak, hukuk ve adalet gelecektir. Siz hak hukuk ve adalet dedikçe Saray’da oturan şahısı uyku tutmuyor. Bu ülkenin kadınına sonuna kadar güveneceksin. OHAL var bizim ülkemizde kimse konuşmasın istediğimi hapse attırırım diyor. Buradan Saray’da oturan şahsa sesleniyorum sen adaletsizliğin timsalisin. Ben bunları söyledikçe ey Kılıçdaroğlu FETÖ’cüleri savunuyorsun diyorlar. Ben özgürlüğü, demokrasiyi hakları savunuyorum. Ama sen bunları anlayamazsın sen Saray’da badem sütü ile besleniyorsun ben kuru ekmekle.

FİLİSTİN’DE İSRAİL’İN KATLİAMI

Filistinlilerin Toprak Günü’ydü. İsrail askerleri acımasızca Filistinli kardeşlerimizi katletti. Erdoğan kalktı konuşulor. Ya arkadaş sen Türkiye’nin Mavi Marmara’da itibarını 20 milyon dolara satmadın mı? 9 kişi uluslar arası sularda canını kaybetti. Bunların politikası İsrail’e haber gönderiyorlar ya biraz bağırıp çağıracağız idare edin, Amerika’ya haber gönderiyorlar ya biraz bağırıp çağıracağız idare edin. Mavi Marmara’dan sonra 3 şartı vardı. İsrail Özür dilemeli diyordu dilemedi. Ama bu gitti Putin’den özür diledi. Sonra öldürülenlerden İsrail tazminat verecek dediler verdiler mi, hayın İsrail gitti bağış yaptı. Sonra Gazze ablukası açılacak dedi. Açıldı mı? Bir adamın ağzında yalan yuva yaptıysa o adamın bu ülkeye hayrı yoktur.

KAPIDA TARLA VE TRAKTÖR İKİSİ DE İPOTEK

Türkiye zengin bir ülke. Saman ithal ediyoruz fiyatı yüzde 72 arttı. Yemde dış bağımlılığımız yüzde 52 arttı. Ya bu ülkede tarla mı yok, dışarıdan  ithal ediyoruz. Yoncada fiyat yüzde 32 artmış. Şubat 2018 itibariyle tarım kredi borcu olan çiftçilerin borcu 2 katrilyon 462 lira. Çiftçi ekemiyor. Kapıda traktör ve tarla var ikisi de bankanın ipoteğinde. Bunu hepimiz biliyoruz.

Erdoğan bu ülkenin başındaki bela faizdir diyor, 15 yıldır faizi kurtaramamış şimdi kurtaracak. Yakayı kaptırmış faizcileri kurtaramıyor. Çekil koltuğundan çekil bak bakalım faiz nesil düşüyor. Faiz zengini daha zengin yapar diyor, günaydın daha yeni mi öğrendin. Yine söylüyor devletin bankaları da bu işin içindedir. Günaydın Recep Bey günaydın. İbranim Kaboğlu’nu hemen bir KHK ile atıyorsun, Ömer Gergerlioğlu’nun ikramiyesini vermiyorsun bir KHK ile. Eğer sen faizden şikayetçi isen oradan ineceksin arkadaş. Hadi özel bankalara gücün yetmiyor devlet bankalarının faizini sıfıra indir.

HOLLANDA FRANSA BEKLİYOR NE GEREK VAR

İki de bir diyor ki her işveren bir işçi alırsa işsizlik çözülür diyor o zaman çıkar bir KHK çıkar. bu Tefeci ekonomisini yıkmak benim boynumun borcudur. Bile bile bunu yapıyorlar çünkü Hollanda, Fransa bekliyor ne gerek var siz üretiyorsunuz diyorlar. O ülkelerin işçileri çalışıyor, bizimkiler evde oturuyor. Bütün şoför kardeşlerime sesleniyorum, senin derdini dile getiren tek kişinin adı Kılıçdaroğlu partinin adı da CHP’dir. Sen ama badem sütü içene oy verdin sen, bir daha aklını başına al senin haklarına sahip çıkan Türkiye’nin partisi CHP’ye gel kardeşim. Bu diktatör bozuntusu Giresun,  Ordu’ya gidiyor ya ağzından bir fındık lafı çıksın kardeşim söyleyemez. İnekleri samanları yemleri ithal ediyorlar ama Tosuncuk’u ihraç ediyorlar. Bunlar Tosuncuk için araştırma önergesi verdik ya onları da kabul etmediler tercihlerini Tosuncuk’tan yana koydular. Tosuncuk milleti dolandırıyor bunların haberi yok,aslında var ama seslerini çıkarmıyorlar. Soygunculuk tam bunlara yakışıyor.

SARAY NE İLE BESLENİYOR BİLİYOR MUSUNUZ

Saray ne ile besleniyor biliyor musunuz? Badem unu, kilosu 87 lira. Mercimek unu. Neymiş efendim kilo aldırmıyormuş. Efendim Saray’ın mutfağında şeker kullanılmıyormuş ne kullanılıyormuş en pahalı bal. Vatandaşın derdini bilmiyorlar, oturmuşlar saraylarına bir elleri balda bir elleri yağda ahkam kesiyorlar. Bir dönem kendi kendine yeten ülke şimdi zarar ediyor.

‘BU REZİL ADAMLAR VE ONLARI ORAYA GÖTÜREN ŞAHIS’

Allah aşkına geliri artan diyen kaç kişi var? Onların geliri arttı. Siz borç batağı içindesiniz. Emeklinin çalışanın aylığı arttı mı? İster badem sütü iç ister badem unu ile beslen bu ülkenin kadınları seni oradan indirecek arkadaş. Bir ülkenin sanatçıları mazlumun haklarını korurlar. Diktatörün karşısında boyun eğmezler. Kimseyi ötekileştirmezler. Savaşı değil barışı savunurlar çünkü Gazi Mustafa Kemal der ki zorunlu olmadıkça savaş cinayettir. Cumhurbaşkanlığı koltuğunu işgal edan zat yeminine sahip çıkmıyorsa ona sanatçı sahip çıkamaz. Sanatçı denen vatandaş onun yanında senin ne işin var. Afrin’de 52 şehidimizin kanı kurumadı. toplanmışlar bir grup gürüh, davul zurna şarkılar kıyamet! Bulunduğunuz apartmanda eğer bir kişi vefat etmişse televizyonu bile açmaz. Bu rezil adamlar ve onları oraya götüren adam, sen eğer yüreğin yetiyorsa bir Afrin şehidinin evinin bulunduğu sokaktan geç ve Yaylalar türküsünü söyle bakalım. Bu milletin ferasetine ben güveniyorum Türkiye’yi bu duruma getirenlere ders verecek olarlar sizsiniz“

ŞEKER VATANDIR VATAN SATILMAZ ANLATTIK

Sen benim hakkımda dava açmak istiyorsan suç duyurusunda bulunacaksın arkadaş suç duyurusunda. Şeker vatandır vatan satılmaz anlattık değil mi? Bu cumartesi Çorum’da miting yapacağız, Herkesi bekliyoruz, Türk bayrakları ile geleceksiniz. 

Son Güncelleme: 03.04.2018 15:24
Yorumlar
Avatar
Adınız
Yorum Gönder
Kalan Karakter:
Yorumunuz onaylanmak üzere yöneticiye iletilmiştir.×
Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, müstehcen, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.
Avatar
KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR ! 2018-04-05 13:36:01

40 SENEDİR İDDİA EDİYORUM ! TÜRKİYE'DE SİYONİSTLERLE BİR BAĞIN YOKSA !
SİYASETÇİ VS. OLAMAZSIN ! YÜCE TÜRK MİLLETİM KURBANLIK KOYUNDUR ! :(

Misafir Avatar
dede ile nine = kihkihkih :) 2018-04-12 15:03:02 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
dolar euro ucmus 2018-04-11 00:08:47 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

tl asiri derecede deger kaybetmis resmen devalosyon yasiyoruz hala akp diyende algilama sorunu var galiba

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
vatan partili dede 2018-04-11 00:07:30 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

kilicdarogluna cok kotu saldiriyor

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
HAİN mi? 2018-04-09 18:32:35 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

sen manyaksın be kemal kılıçdaroğlu.

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
kemo_koğlu 2018-04-09 18:32:06 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

aynaya bakmış kendisini görmüş ödü kopmuş aaa insan bile görünmüyor aynada. ayna bile gerçeği yansıtmış. yani gerçeği görmüş. şimdi bu kemo hainin danıskası kendisinin hain olduğunu biliyor ama hainlik yapması lazım. pornografi kaset bu haine hainlik diyeti ödetiyo

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
akp israfta sinir tanimiyor 2018-04-08 01:00:56 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

oylarimiz CHPye

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
CHP & IYI Parti kazanir 2018-04-08 00:51:32 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

AKP EKONOMIDE SINIFTA KALDI 16 senede milletin birikimlerini satti fabrikalar bankalar kopruler sehir hastaneleri hep borc milletin alim gucu azaldi fakirledi millet borc bataginda millet et yiyemiyor ekonomi kagit uzeri buyuyor birilerinin cebi buyuyor reelde halk fakirlesti ekonomi freni patlamis kamyon gibi yalpaliyor dolar euro uctu eti samani cogu gidayi ithal eder olduk buda su demek zam zamm tl cok deger kaybetti akp 1 tane fabrika kurdumu ??
https://www.youtube.com/watch?v=1tIYfzKwLsQ

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
MEYVE VEREN AĞAÇ TAŞLANIR 2018-04-08 00:07:06 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

CHP TAŞLANIYOR YAKINDA TAÇLANDIRILICAK OYLARIMIZ CHPye

Beğenmedim! (3)
Misafir Avatar
dede sen iyice 2018-04-07 23:43:33 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

zivanadan ciktin

Beğenmedim! (34)
Misafir Avatar
eskiler laf söylerdi tam yerinde. 2018-04-06 19:00:27 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

"rus parası ile bir kepik etmez" kılıçdaroğluna tam yakışır. rus parası ile bir kepik etmez. rus kepiği kuruştur ve geçmez. o kadar bile değeri yok kılıçdaroğlunun. değeri EKSİ lerde. yedi ceddi dsteklese artıya geçemez.

Beğenmedim! (10)
Misafir Avatar
Sağlam_ 2018-04-06 18:55:59 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

Atatürkün chp si maalesef bir eşkiyanın yönetimine geçmiştir.

Beğenmedim! (10)
Misafir Avatar
YÜCE TÜRK MİLLETİM KURBANLIK KOYUNDUR ! :( 2018-04-05 19:06:59 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

.

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
YÜCE TÜRK MİLLETİM KURBANLIK KOYUNDUR ! :( 2018-04-05 19:05:58 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

.

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
YÜCE TÜRK MİLLETİM KURBANLIK KOYUNDUR ! :( 2018-04-05 19:05:25 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

.

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
YÜCE TÜRK MİLLETİM KURBANLIK KOYUNDUR ! :( 2018-04-05 19:05:01 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

.

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
YÜCE TÜRK MİLLETİM KURBANLIK KOYUNDUR ! :( 2018-04-05 19:04:18 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

.

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
YÜCE TÜRK MİLLETİM KURBANLIK KOYUNDUR ! :( 2018-04-05 19:02:09 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

.

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
YÜCE TÜRK MİLLETİM KURBANLIK KOYUNDUR ! :( 2018-04-05 19:01:36 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

.

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
YÜCE TÜRK MİLLETİM KURBANLIK KOYUNDUR ! :( 2018-04-05 19:01:18 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
YÜCE TÜRK MİLLETİM KURBANLIK KOYUNDUR ! :( 2018-04-05 19:00:42 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
YÜCE TÜRK MİLLETİM KURBANLIK KOYUNDUR ! :( 2018-04-05 19:00:14 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

.

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
YÜCE TÜRK MİLLETİM KURBANLIK KOYUNDUR ! :( 2018-04-05 18:59:45 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

.

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
YÜCE TÜRK MİLLETİM KURBANLIK KOYUNDUR ! :( 2018-04-05 18:59:17 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

.

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
YÜCE TÜRK MİLLETİM KURBANLIK KOYUNDUR ! :( 2018-04-05 18:58:51 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

.

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
YÜCE TÜRK MİLLETİM KURBANLIK KOYUNDUR ! :( 2018-04-05 18:58:27 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
YÜCE TÜRK MİLLETİM KURBANLIK KOYUNDUR ! :( 2018-04-05 18:58:05 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

.

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
YÜCE TÜRK MİLLETİM KURBANLIK KOYUNDUR ! :( 2018-04-05 18:57:47 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
laf soyut bir yana -- eylem somut bir yana 2018-04-05 18:23:55 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

Kılıçdaroğlu lafla soyut olarak Erdoğana vatan haini diyor. bunun tutanağıda yok inandırıcılığıda. ama kılıçdaroğlu Türkiyede yatırımların yapılmasını istemiyor birde düşmana sahte evraklarla Türkiye alyehine bilgiler veriyor ve ülkesini işgale çağırıyor AB abilerini. ŞİMDİ soruyorum HAİN KİM?
HAİN in ALLAH belasını versin. AMİN.

Beğenmedim! (9)
Misafir Avatar
insanın işkembesi ağzında olursa ZOR 2018-04-05 18:17:07 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

Ağız değil işkembe. ne gelse ağzına alıyor kılıçdaroğlu.

Beğenmedim! (7)
Misafir Avatar
Kral çıplak diyecek kimse yokmu? 2018-04-05 18:13:49 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

Kılıçdaroğlu bir insan değil. o bir ROBOT tur diyecek yürekli biri yokmu?

Beğenmedim! (8)
Misafir Avatar
haketmedimi bu salak 2018-04-05 18:12:15 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

@KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR ! x----ADİ YORUMCU SANA SÖYLÜYORUMMMM
ÇÜŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞŞ EŞŞŞEK ÇÇÜÜÜÜÜÜŞŞŞŞ, EŞŞŞŞŞEK OĞLU EŞŞŞŞEK ÇÜÜÜÜÜŞŞŞŞ..

Beğenmedim! (44)
Misafir Avatar
YÜCE TÜRK MİLLETİM KURBANLIK KOYUNDUR ! :( 2018-04-05 13:58:05 @KEMÂLİST: TBMM = TÜRKİYE BÜYÜK MASON MAHFİLİDİR !

.

Beğenmedim! (1)
Avatar
Zeki müren 2018-04-03 15:07:12

Çok güzel konuşma yaptı iyi’de soktuğ Tayyip’be helal olsun Halkın Adamı

Misafir Avatar
artik CHP zamani 2018-04-05 12:59:46 @Zeki müren

2002 yılında dolar 1,41 lira. 2002 yılında euro 1,42 lira simdi ise dolar euro uctu paramiz cok deger kaybetti insanlarin alim gucu azaldi gelir dagiliminda ucurum var birilerinin cebi buyuyor vatandasin cebi delik gibi para yetistiremiyor herseye zam ekonomi gercekten buyuseydi bu vatandasa yansirdi milletin alim gucu olurdu insanlar medya narkozuyla dizilerle uyutuluyor millet borc bataginda et yiyemiyor ulkemizde 30 milyon yardima muhtac aile var deniyor bu dahada yuksek olabilir bi o kadarda issiz var

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
artik CHP zamani 2018-04-05 12:49:36 @Zeki müren

2002 yılında devletin borcu 242,7 milyar lira
2016 yılında devletin borcu 759,6 milyar lira oldu.
2002 yılında dolar 1,41 lira.
2002 yılında euro 1,42 lira
2017 yilinda euro 4,50
2017 yilinda dolar 3,82
2002 yılında ceyrek altin 24 lira
2017 yilinda ceyrek altin 257,5875
2002 yılında benzin 1,66 lira
2017 yilinda benzin 5,61 TL
2002 yilinda et 5 tl civarindaydi
2017 yilinda et 40 lira civarinda
2002 yilinda ekmek 22 kurus
20017 ekmek 1 lira
2002 yilinda aygaz tup 15 lira
2017 yilinda aygaz tup 100 tl
vatandasin akp oncesi borcu 6,6 milyar lira;
2017 vatandasin borcu 425,8 milyar lira
Hukumet çiftçiye farklı mazot fiyatı uyguladi yatçıya, katçıya farklı mazot fiyat uyguladi

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
SECSIS YASAKLANMALI 2018-04-05 12:47:52 @Zeki müren

SECSIS gibi bir sistem nasil çalisiyo - Curtis açikliyo mahkemede açikliyo
https://www.youtube.com/watch?v=4Gfo6arswOM

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Şanlı CHP 2018-04-05 12:15:22 @Zeki müren

geliyor troller bosuna yirtinmayin

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
troller bosuna yirtinmayin ne trol algisi 2018-04-05 12:13:25 @Zeki müren

nede medya narkozu ise yariyor millet ac millet borc bataginda dolar euro ortada herseye zam zam artik chp zamani yetti gari

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
lami cimiye karnimiz tok 2018-04-05 12:12:14 @Zeki müren

ekonomi ortada artik CHP zamani

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
evet nikli 2018-04-05 12:11:29 @Zeki müren

kilicdaroglu bop esbaskani degil o acidan sende korluk var

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
aydin 2018-04-05 12:10:14 @Zeki müren

Şivan Perwer İbrahim Tatlıses düet yaptı - Megri Megri
https://www.youtube.com/watch?v=xMioNthr41I

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
Kemal k_öğli ve AY na 2018-04-04 12:40:53 @Zeki müren

aynaya bakmış kendisini görmüş ödü kopmuş aaa insan bile görünmüyor aynada. ayna bile gerçeği yansıtmış. yani gerçeği görmüş. şimdi bu kemo hainin danıskası kendisinin hain olduğunu biliyor ama hainlik yapması lazım. pornografi kaset bu haine hainlik diyeti ödetiyor.

Beğenmedim! (5)
Misafir Avatar
evet 2018-04-04 12:34:23 @Zeki müren

uzaktan kumandalı ROBOT kılıçdaroğlu. made in US by PORNO

Beğenmedim! (6)
Misafir Avatar
kral çığlak diyecek kimse yokmu 2018-04-04 12:33:26 @Zeki müren

Kılıçdaroğlu bir insan değil. o bir ROBOT tur diyecek yürekli biri yokmu?

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
hey baksana 2018-04-04 12:28:46 @Zeki müren

cüssssssssssssss :-))))))) oldumi? az bile oldiiii

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Özgür 2018-04-04 12:09:14 @Zeki müren

CHP ye verilecek olan her OY ülkeye ihanettir kardeşlerim. chp baraj altında kalmazsa yandık.

Beğenmedim! (4)
Misafir Avatar
pisi pisi kemaaal 2018-04-04 08:32:47 @Zeki müren

TEMEL: Manyak kafayı bulunca böğle oluyor. DURSUN: he ula ama bu mikrop hiç ayık olmayıki. hep sarhoş daaa . TEMEL he he doğru diyosun dursun. bu ALKOLİK dir . bok yoluna sarhoşken uçup gidecek.

Beğenmedim! (5)
Misafir Avatar
antalya 2018-04-04 08:29:28 @Zeki müren

kılıçdaroğlu afrine girmemize savaş diyor. kankaları , kardeşleri afrinde öldürülüyor ona canı yanıyor kılıçdaroğlunun . yemin ederimki her şehid haberine kılıçdaroğlu sevinçlere boğuluyor. her terörist öldürülmesinede üzülüyor. bu adam hala ülkemizde siyaset yapıyor ne tuhaf ama değilmi?
utanmadan birde dikdatörlük var diyor. ulan sen demokrasinin boşluğundan ötüp hainlik yapıp duruyorsun .

Beğenmedim! (7)
Misafir Avatar
Hain belli 2018-04-04 08:26:34 @Zeki müren

Bu vatanın yatırımlarını engellemek isteyen haindir, bu ülkede terörle mücadeleye karşı çıkanlar haindir, bu ülkede İHA SİHA TANK, HELİKOPTER yapılmasına karşı çıkan haindir. ülkesini ABD ye AB ye şikayet eden haindir.. artık hainin kim olduğunu siz tahmin edin.

Beğenmedim! (5)
Misafir Avatar
AMİN diyelimmi. AMİİİİN. 2018-04-04 08:23:55 @Zeki müren

KİMSE ÜSTÜNE ALINMASIN. Kimki vatan haini ise onun anasını avradını, ... kimki vatan hainiise onun vicdanı kendisini yaksın, vatan haini paramparça olsun. yok dürüst insanada vatan haini diyeneinde anasını avradını... kimki dürüst insana vatan haini diyorsa onun dili kurusun, gözü çıksın ölmesin sürünsün.

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
Kilicdaroglu Cok Yaşa 2018-04-04 02:26:31 @Zeki müren

oylarimiz CHPye

Beğenmedim! (2)
Misafir Avatar
vatan partili dede 2018-04-04 01:52:30 @Zeki müren

kac farkli nikle kilicdarogluna saldirmis ayip yahu sende korlukmu var ??

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
bop 2018-04-04 01:49:46 @Zeki müren

esbaskani kim olursa olsun ulkemizin cikarlarina hizmet etmiycegi ortada buyuk ortadogu projesine hizmet eder

Beğenmedim! (0)
Misafir Avatar
tarafsız 2018-04-03 18:51:44 @Zeki müren

CHP liderinden Erdoğan'a; 'Sen vatan hainisin' DEDİ ................. çoooook BÜYÜK BOK YEDİ.. artık iyice bozuldu

Beğenmedim! (18)
Misafir Avatar
iş te 2018-04-03 18:37:53 @Zeki müren

CHP nin başı bu adam artık geridekileri siz düşünün. bozuklar. yoldan çıkmışlar, perdelerini yırtmışlar. artık gerisini siz düşünün. işte chp ölmüşde ağlayanı yok.

Beğenmedim! (13)
Misafir Avatar
ben bilmem. kemo bilir. 2018-04-03 18:33:08 @Zeki müren

sahiden yaa kemal kılıçdroğlu erkekse bağırmasın. koltuğu biraz oynatırlar tekrar bağırmaya başlar. koltuğa fena oturmuşartık zevkmi alıyor acımı orasını kemo bilir.

Beğenmedim! (13)
Misafir Avatar
katmerli kemal 2018-04-03 17:50:19 @Zeki müren

katmerli tescilli vatan haini senin kemal kılıçdaroğlu.

Beğenmedim! (16)
Misafir Avatar
kemo ne yaptı? 2018-04-03 16:52:46 @Zeki müren

Kemoya yaptılar yani. porno kaset hazırladılar Deniz beyi yediler. Kemoyu oturttular. eee fena oturmuş kalkmak istemiyor kemo. acısından ciyak ciyak bağırıyor. o şekilde otuurtulanı tabiki bağırtırlar. erkekse bağırmasın.

Beğenmedim! (13)
Misafir Avatar
bakalımmı? 2018-04-03 16:51:03 @Zeki müren

kimmiş beş paralık adam? ERDOĞAN içki içmez, kumar oynamaz, zina etmez, yalan söylemez, kul hakkını bilir, Allah hakkını bilir, vatana ihanet etmez, terörü sevmez, düşmanla iş birliği yapmaz, ne halkına nede milletvekillerine baskı yapmaz tehdit etmez. dah çok sayabiliriz. AMA KILIÇDAROĞLU YUKARIDA SAYDIKLARIMIN HEPSİ SENDE VAR. eeee kiimmiş 5 paralık adam? sen sen sen zalim seeeen.

Beğenmedim! (18)
Misafir Avatar
ne deduuun? 2018-04-03 16:47:50 @Zeki müren

vatan haini! kime dedun? cumhurbaşkanına. :-)))))))))))))))) ulaaa aynaya bakıp konuştu aslında vatan haini çendisidur daaaa. ula düşmanlara gelin bizi kurtarın demedinmu?
ula sen Türkiye teröre silah veriyor demedinmu? ula sen teröristlerin avukatlığını yapmadınmu?
ula sen ne utanmaz adamsın. pardon utanmaz adam değil, utanmaz erkeksin.. adam utanırda ondan.

Beğenmedim! (15)
Misafir Avatar
izmirli 2018-04-03 16:45:09 @Zeki müren

Kemal bey LAF SÖYLEDİĞİNİZ CUMHURBAŞKANI ÜLKESİNE YATIRIM İÇİN SANTRELLER YAPIYOR, TEMELLER ATIYOR. SEN SE KİNİNDEN DELİRİYORSUN. YA GİT KÖYÜNE YERLEŞ DE etrafı fazla kokutma.

Beğenmedim! (16)
Misafir Avatar
nn 2018-04-03 16:43:39 @Zeki müren

Kemal Kılıçdaroğlu utanmaz adam ar damarı çatlamış ağzına herşeyi alıyor.

Beğenmedim! (15)
Misafir Avatar
evet ama 2018-04-03 16:42:39 @Zeki müren

Bu adam fettö cü ama baksana pişkin ve yüzsüz . hem suçlu hem zorlu. bağırıp duruyor. . ee delidir ne yapsa yeridir dedik bıraktık kendi haline.

Beğenmedim! (17)
Misafir Avatar
bilmeyen yok be 2018-04-03 16:41:38 @Zeki müren

Kılıçdaroğlu bey fetönün siyasi ayağı kim? bakalım, kılıçdaroğlu zaman gazetesi fetönündü değilmi? hükümet fetö gazetesi diye kapattığında siz neden zaman gazetesine destek ziyareti verdiniz?
Ekrem dumanlı ile içli dışlılığınız neden?
silivri cezaevindeki fetöcüleri ziyaret gayeniz neydi?
can dündar fetöcüydü tutuklanmıştı avukatlığını yapıp çıkartıp yurt dışına kaçırttınız . sahi fetönün siyasi ayağı kim ?
KILIÇDAROĞU FETÖ 2 dir.

Beğenmedim! (18)
Misafir Avatar
HUUUU eyyy 2018-04-03 16:38:27 @Zeki müren

zırvalayıp dur kendi kendine. artık seni kaale alan yok. psikyatrik hasta

Beğenmedim! (14)
Misafir Avatar
bakarmısınızKEMO DİYOKİ 2018-04-03 16:36:08 @Zeki müren

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, "Garibanı görünce esersin ama benim karşıma çıkmaya cesaret edemezsin"**************bunları cumhurbaşkanına diyor haa! vay utanmaz pişkin KEMO vay. ulan senden korkan senin gibi olsun.. ne dediğini bilmeyen cahil.

Beğenmedim! (13)
Avatar
ALİ AKTAŞ:İTİ 2018-04-03 15:24:13

Sen kimsinde Değerli Kılıçtaroğluna hakaret ediyorsun soysuz.

Misafir Avatar
aali aktaş sende bil 2018-04-04 12:06:20 @ALİ AKTAŞ:İTİ

ALİ AKTAŞ:İTİ x---------------kılıçdaroğlu ne ne dense mübah. çünkü insanlıktan çıkmıştır. insani yanı kalmamıştır.

Beğenmedim! (1)
Misafir Avatar
Bu ALİ AKTAŞ 2018-04-03 16:27:28 @ALİ AKTAŞ:İTİ

Aydin denen troll olabilir

Beğenmedim! (0)
Avatar
Şimdi CHP zamanı 2018-04-03 15:26:36

Şimdi Şanlı CHP zamanı.birgün herkes evlatlarının geleceği için CHP olacak.

Avatar
nazim 2018-04-03 15:47:40

CHP organize olsun ve gitsin seker fabrikalarına talip olsun. sonrada bu fabrikalar işçileri,mudurleriyle isletmeye devam etsin. ha devlet bankaları kredi vermez ise , niye gazete almaya kredi veriyor hesabi sorsun.

Avatar
RRRRRRR 2018-04-03 16:00:04

ARKADASLAR KÜFÜR YOK HAKARET YOK INSAN GIBI YAZIN DÜSÜNCENIZI ISTER AKP ISTER CHP ISTERSE MHPLI OL ÖNCE INSAN OL

Avatar
HAKAN 2018-04-03 15:23:54

CHP NIN BAŞKANININ KONUŞMALARI,VE DEĞINMİŞ OLDUĞU BÜTÜN KONULARDA ÇOK HAKLI.FAKAT IKISIDE KARŞILIKLI ATIŞI-YOR,AMA BIZDE BUNA HAVANDA SU DÖĞMEK DENIR.CB KILIÇDAROĞLUNUN KARŞILIKLI TENKID DIYALOĞUNU KABUL ETMELI.ÇÜN
KÜ KABULETMEYECEK OLURSA,KARIZMAYI ÇIZDIRIR.BELKIDE KARIZMA ÇIZILECEK DIYE KORKUYOR.

Avatar
Vatandaş 2018-04-03 16:16:26

Doğru söylemi dokuz köyde kovarlarmış. Dokuz koy bitti onuncu köye geldik. Herşey kabak gibi ortaya çıktı. Kavuk düştü kel göründü. Hazineden sorumlu devlet bakanı bile en büyük sorun enflasyon,şirketlere borçlanmayın birleşin, çok israf iflas ettir dedi. Daha ne diyelim. Hükümetten bakan söylüyor Uludağ ekonomi zirvesinde. Güç zehirlenmesi yaşıyorlar bir eli yağda bir eli balda olan beyler enflasyon canavarı ile boğuşmaktan yorulan halkın halinden anlamıyor. Bunlar dile getirince hemen çamur at izi kalsın algı operasyonları başlıyor. Kara göründüğünün farkındalar. İYİ günlere