CHP’li belediyeden çalışanlarına korona ikramiyesi

CHP’li belediyeden çalışanlarına korona ikramiyesi

Efeler Belediye Başkanı Fatih Atay, pandemi sürecinde halk sağlığı için görev alan personele korona ikramiyesi verdi.

Efeler Belediye Başkanı CHP'li Fatih Atay, pandemi sürecinde halk sağlığı için görev alan personele korona ikramiyesi verdi.

Pandemiyle mücadelede büyük başarı sağladıklarını söyleyen başkan Atay, çalışanlara teşekkür etti.


 
Sözcü'den Latif Sansür'ün haberine göre,  Aydın'ın Efeler Belediye Başkanı CHP'li Fatih Atay, corona virüs pandemisi sürecinde, belediyenin halk sağlığı birimlerinde, dezenfekte ve hijyen çalışmalarında görev alan personelini ikramiye ile ödüllendirdi.

Belediyenin asli görevlerinin yanında, pandemiyle mücadelede büyük başarı sağladıklarını söyleyen başkan Atay, çalışanlara teşekkür etti.

Efeler Belediye Başkanı CHP'li Fatih Atay

GELİRLER AZALDI


Pandemi sürecinin tüm kurumları etkilediği gibi Efeler Belediyesi'ni de olumsuz yönde etkilediğini söyleyen Atay, sözlerini şöyle sürdürdü;


 
*Efeler Belediyesi olarak bu süreçte esnaflarımıza destek olmak için iş yerleri kapanan esnaflarımızdan işgaliye bedeli ve eğlence vergisi almadık.

*Gelirlerimiz düştü. Buna rağmen çalışma arkadaşlarım yoğun mesai harcadı. Tüm birimlerimiz sosyal mesafe kurullarına uyarak ilçemizde salgın hastalığın yayılmaması için canla başla çalıştı.

*Bizler de bu sıkıntılı sürece rağmen, pandemi sürecinde yoğun mesai harcayan çalışma arkadaşlarımıza ikramiye vermeyi uygun gördük.