Emine Bulut'un yardım çığlığını polis görmezden mi geldi?

Emine Bulut'un yardım çığlığını polis görmezden mi geldi?

Kırıkkale’de eski eşi tarafından katledilen Emine Bulut’un babası ve kardeşi, olayın ayrıntılarını anlattı.

Emine Bulut, 18 Ağusyos Pazar günü Kırıkkale’de 10 yaşındaki kızının yanında eski kocası Fedai Varantarafından bıçaklanarak katledildi.

Bulut’un babası Ahmet Bulut ve kardeşi Kazım Bulut, Fedai Varan ile Emine Bulut’un olaydan önceki ilişkilerine dair bilgi verdi.

Medyascope’tan Okan Yücel ve Batu Bözkürk’ün haberine göre baba Ahmet Bulut, kızı ile Fedai Varan’ın yaklaşık 10 yıldır ayrı yaşadıklarını ancak resmi olarak 4 sene önce boşandıklarını söyledi.

Kızının evli olduğu dönemde kocasının Emine Bulut’a şiddet uyguladığını, kumar oynadığını, alkolik olduğunu ve uyuşturucu kullandığını ifade etti.

Kardeş Kazım Bulut, Emine Bulut’un kızını babasına göstermeme gibi bir çabasının olmadığını, aksine Varan’ın baba olarak kızıyla zaten fazla ilgilenmediğini, haftada bir kez görme hakkı olmasına rağmen 2-3 ayda bir görmek istediğini aktardı.

Kazım Bulut’a göre son bir yıl içinde Fedai Varan, Emine Bulut ile pek çok kez temasa geçti. Bazen şiddetli tartışmalar yaşansa da Emine Bulut olayın büyümesini ve ailesine zarar gelmesini engellemek için bu durumdan yakınlarına bahsetmedi.