Erdoğan, Karabük İl Başkanlığına İsmail Altınöz’ü atadı

Erdoğan, Karabük İl Başkanlığına İsmail Altınöz’ü atadı

AKP Karabük İl Başkanlığı görevine İsmail Altınöz atandı.

Geçtiğimiz ay AKP İl Başkanı Timurçin Saylar’ın istifası etmesi üzerine, 21 isim il başkanlığı için müracaat etmişti. Başvuru yapan adaylar arasından Ankara’ya çağrılan 4 aday ile görüşen Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan, Karabük İl Başkanlığına Av. İsmail Altınöz’ü atadı.

AKP Karabük İl Başkanlığına atanmasının, Cumhurbaşkanı ve AKP Genel Başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın takdiri olduğunu söyleyen Altınöz, il başkanı olarak görev yapacak olmanın gurunu yaşadığını belirterek, “Hem Karabük’ü hem de teşkilatı çok iyi biliyorum. 16 yıldır bu teşkilatın içindeyim. Bugüne İl Başkanlığı yapan Cumhur Ünal, Ömer Ayar ve Timurçin Saylar ile çalıştım. Bu süre zarfında elde ettiğim tecrübeleri, bilgi ve birikimimi Karabük’ün sorunlarını çözmek için kullanacağım ve elimden geleni yapacağız.

ELİMİZDEN GELENİ YAPACAĞIZ

Karabük’ün yetiştirdiği bir evladıyım. Karabük’ün bütün sorunlarının çözümü için ne gerekiyorsa, iktidar partisinin gücünü kullanarak milletvekillerimizin destekleri ile elimizden geleni yapacağız. Benim birlikte aday olan diğer arkadaşlarımızın hepsi birbirinden değerli. Onlardan da gerek şimdi gerekse ilerleyen dönemlerde partimiz adına faydalanacağız. Timurçin Saylar başkanımızdan aldığımız bu bayrağı daha ileri taşıyacağız. Bu kutlu ve çok önemli davaya hizmet ederken Allah bizleri utandırmasın, hayırlı olsun” dedi.