Kılıçdaroğlu 'teşekkür' turuna çıkıyor

Kılıçdaroğlu 'teşekkür' turuna çıkıyor

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında Türkiye genelinde teşekkür ziyaretlerine başlıyor.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, 31 Mart yerel seçimleri kapsamında Türkiye genelinde "teşekkür ziyaretleri"ne başlıyor.

İlk ziyaretlerini CHP'nin yerel seçimlerde yüzde 50'nin üzerinde oy aldığıArtvin ve Ardahan'a yapmaya hazırlanan Kılıçdaroğlu, belediye başkanlarını tebrik edip vatandaşlarla buluşacak. Kılıçdaroğlu'nun ağustos ayı içerisinde yapacağı ziyaretlerin planlamasının sürdüğü belirtildi.

Daha önce Ankara ve İstanbul büyükşehir belediyelerini ziyaret edip Mansur Yavaş ve Ekrem İmamoğlu’na tebriklerini ileten Kılıçdaroğlu’nun CHP’nin başarılı olduğu yerler başta olmak üzere bazı il ve ilçelere yapacağı ziyaret programı netleşiyor.

2-3 Ağustos’ta yapılacak ziyaretlerde Artvin’de Belediye Başkanı Demirhan Elçin, Ardahan’da Faruk Demir ile bir araya gelecek Kılıçdaroğlu, başkanları tebrik edip, vatandaşlarla buluşacak.

Ardahan’da festival
Kılıçdaroğlu’nun, Ardahan Belediyesinin ev sahipliğinde bu yıl 18’incisi düzenlenen Ulusal Kültür ve Bal Festivali’ne de katılması bekleniyor.

Bal stantlarının açılışı ve halk oyunları gösterisiyle başlayacak festivalde, Kemal Kılıçdaroğlu’nun da bir konuşma yapabileceği belirtiliyor.