Kılıçdaroğlu ve Davutoğlu bir araya geldiler!

Kılıçdaroğlu ve Davutoğlu bir araya geldiler!

Ahmet Davutoğlu'ndan Selçuk Özdağ'a saldırı tepkisini şu şekilde ifade etti.Herkes yaptıklarıyla yapmadıklarıyla yazılacaktır dedi.

Ahmet Davutoğlu, "Selçuk Bey yoluna devam ediyor. Yaralanıyor. Ağır kan kaybıyla hastaneye götürülüyor.Kol kemikleri kırılıyor. Belli duyarlı medya hariç haber olarak yer almıyor. " dedi.

Cumhuriyet Halk Partisi Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu'nu, Gelecek Partisi İstanbul İl Başkanlığı binasında bir araya geldiler.

CHP lideri Kılıçdaroğlu’na Genel Başkan Yardımcıları Gamze Akkuş İlgezdi, Onursal Adıgüzel ve İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu ile Küçükçekmece Belediye Başkanı Kemal Çebi eşlik ettiler.
Kılıçdaroğlu ve Davutoğlu görüşmenin ardından şu açıklamalarda bulundular.

"Davutoğlu sözlerini bu şekilde devam etti"

Ülkemiz ve insanlık kritik eşikten geçiyor. İki tip insan var. Ortak kader bilincine sahip olarak düşünenler ve insanları ayrıştıranlar.

Son günlerde özellikle siyasilere ve gazetecilere dönük olarak fiili saldırılara giden olaylar yaşıyoruz. Şahsen Selçuk Özdağ'a Gelecek Partisi'ne yapılmış bir saldırı değildir. Ülkenin bütün siyasilere yapılmış bir saldırıdır. Eleştirileri beğenmezsek cuma namazına giderken hakarete saldırıya uğrayabilirler mesajı iletilmiştir. Aynı gün iki gazeteci de saldırı yapılmıştır.
Aynı anda senkronize bir saldırıya uğramışlarsa bu piyonları harekete geçirenler önemlidir.

Sayın Genel Başkan'a teşekkür ediyorum.

Bizi korkutamayacaklarını bilsinler.

Selçuk Bey yoluna devam ediyor. Yaralanıyor. Ağır kan kaybıyla kaldırılıyor. Kol kemikleri kırılıyor. Belli duyarlı medya hariç haber olarak yer almıyor. Yer alıyorsa da sıradan bir kaza gibi yer alıyor. Dünyanın neresinde olursa olsun haberdir dedi.