Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Dolmabahçe'de yaptığın cinsel sapıklık

Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a: Dolmabahçe'de yaptığın cinsel sapıklık

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın 'siyasi sapık' sözlerine çok sert yanıt verdi: Dolmabahçe'de yaptığın cinsel sapıklık.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu'na yönelik sözlerine ilişkin, "Bizim anlamakta zorluk çektiğimiz konu şu, neden Cumhurbaşkanı bu tartışmaların odağı haline geliyor. Senin görevin toplumda huzur sağlamak. Dün, sapık sözcüğünü kullandı. Daha önce 'Dolmabahçe'den kadınlara bakıyorum' demişti. Bu sapıklık değil mi? Senin görevin Dolmabahçe'de kadınlara kızlara bakmak mıdır?" dedi.

"Evet bir daha söylüyorum; Aile Bakanı Sema Ramazanoğlu Ensar Vakfı'nın önüne yatıyor!" diyen Kılıçdaroğlu, "Sadece Aile Bakanı değil, Milli Eğitim Bakanı da Ensar'ın önüne yatmış vaziyette" diye konuştu.

Kılıçdaroğlu'nun konuşması ise şu şekilde:

Ben Davutoğlu'na cevap veririm. Ama o diyor ki boşverin Davutoğlu'nu, boşverin Bakanı... Ben sana söylüyorum sen bana cevap ver. Sen kimsin ben sana cevap vereceğim. Bizim muhatabımız değil o. Muhatap almak istemiyoruz. Dün kullandığı ifadelere bakın. Öncelikle sizden ve yurttaşlardan özür diliyorum, onun cümlelerini kullanacağım için. Yaptığım eleştiriye karşı 'sapık' sözcüğünü kullanıyor. O zata soruyorum "Dolmabahçe'de oturup, Kadıköy'deki vapurlarda gelenlerdeki kadınlara bakıyorum, kızlara bakıyorum" demek nedir? 'Sapıklık' değil mi bu? "Onları dikizliyorum" demek 'sapıklık' değil midir? Türkçesini söyleyim bunun adı 'cinsel sapıklıktır.' Söyleyen kim kim? Bizzat itirafı yapan sayın Erdoğan... "Seyrediyorum" diyor, "bakıyorum" diyor. Kime? Kadınlara, kızlara bakıyorum. Senin görevin Dolmabahçe'de oturup, kadınlara, kızlara bakmak mıdır?  Böyle bir tablo olabilir mi? Siyasi sapıklığa gelince daga güzel bir örnek vereceğim. Bu zat çıkıp TBMM'de tarafsız olacağına dair namusu ve şerefi üzerine söz verdi. Yemin etti. Şimdi ben soruyorum 'siyasi sapıklık' nedir? Siyasi sapıklık; parlementonun önüne çıkıp yemin ettikten sonra yeminin tutmayıp namusunu ve şerefini çöpe atmaktır.