Kılıçdaroğlu'ndan Vezneciler açıklaması

Kılıçdaroğlu'ndan Vezneciler açıklaması

CHP Lideri Kılıçdaroğlu, İstanbul Vezneciler'de yaşanan bombalı saldırı ile ilgili açıklama yaptı.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İstanbul Vezneciler'de düzenlenen terör saldırısına ilişkin, "Çevik Kuvvet polislerimizi taşıyan servis aracına yönelik terör saldırısını lanetliyorum. Güvenlik güçlerimizle birlikte toplumsal huzurumuza da yönelen bu saldırının arkasındaki karanlık güçler, mevcut iktidarın her türlü beceriksizliğine rağmen, milletimizin teröre karşı gösterdiği ortak dayanışmasıyla yok olacaktır" dedi. 
Kılıcdaroğlu, İstanbul Fatih'teki Vezneciler'de düzenlenen terör saldırısına ilişkin basın açıklaması yaptı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, şu açıklamayı yaptı:
"İstanbul Vezneciler'de, Çevik Kuvvet polislerimizi taşıyan servis aracına yönelik terör saldırısını lanetliyorum. Barış ve kardeşliğin ayı olan Ramazan'ın ikinci gününde düzenlenen bu terör saldırısı, güvenli bir Türkiye uğruna üstüne düşen sorumluluğu kararlılıkla yerine getiren emniyet teşkilatımızı hedef almıştır. Güvenlik güçlerimizle birlikte toplumsal huzurumuza da yönelen bu saldırının arkasındaki karanlık güçler, mevcut iktidarın her türlü beceriksizliğine rağmen, milletimizin teröre karşı gösterdiği ortak dayanışmasıyla yok olacaktır. Bu duygularla, alçak saldırıda şehit olan polis ve sivil vatandaşlarımıza Allah'tan rahmet; yaralılarımıza acil şifalar diliyorum. Şehitlerimizin ailelerine, sevenlerine, Emniyet Genel Müdürlüğü'ne ve tüm milletimize başsağlığı dileklerimi iletiyorum."