A Milli Takım'ın genç yeteneği Emre Mor göz doldurdu

A Milli Takım'ın genç yeteneği Emre Mor göz doldurdu

UEFA'nın 'Türk Messi' olarak lanse ettiği Emre Mor, A Milli Takım'ın Karadağ ile oynadığı hazırlık maçında ilk kez Ay-Yıldızlı formayı giydi. Oynadığı futbolla Antalyalı futbolseverleri coşturan 18 yaşındaki futbolcu Fatih Terim'den de övgü aldı. Emre Mor'un maç içinde yaptığı güzel hareketleri sizler için derledik. Türkiye-Karadağ maçının ikinci yarısında oyuna giren ve uyuyan milli takımı hareketlendiren 18 yaşındaki Emre Mor, herkesin takdirini kazandı. Attığı çalımlarla Antalya'daki taraftarları coştura

Terim, 'Emre Mor'un takıma kazandırılmasında emeği geçen herkese ve hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. Emre Mor bugün iyi oynadı. Çok genç daha. Çok önemli ve sıra dışı bir oyuncu olduğu için burada' diye konuşurken oyuncusuna gösterdiği mücadeleden dolayı teşekkür etti.

Emre Mor: Hayatımın en büyük günüydü

Milli takımda ilk defa forma giyen genç oyuncu Emre Mor, ay-yıldızlı formayı giydiği için çok mutlu olduğunu söyledi.


Milli formayı ilk defa giyen 18 yaşındaki Emre Mor, karşılaşma sonrası çok mutlu olduğunu ifade ederek, "Milli takımda yer aldığım için çok mutlu ve gururluyum. Benim için çok büyük bir gündü. Belki de hayatımın en büyük günüydü. Burada etrafımda çok güzel inşalar var. Çok mutluyum. Kendi oyunuma odaklanan birisiyim, bunu yaptım ve takımıma yardım etmek için çaba harcadım" dedi.

Euro 2016, yorumunun sorulması üzerine genç oyuncu, "Fransa'ya gidip gitmeyeceğimi bilmiyorum, henüz belli değil. Umarım giderim" şeklinde konuştu.