Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a mesaj

Aziz Yıldırım'dan Ali Koç'a mesaj

Fenerbahçe Başkan Adayı Aziz Yıldırım, mevcut Başkan Ali Koç ile aralarındaki soğukluk hakkında konuştu.

Fenerbahçe'de mevcut başkan Ali Koç'un rakibi olarak adaylığını ilan eden eski başkan Aziz Yıldırım, Cemile Sultan Korusu'nda kulüp üyelerine seslendi.

Aziz Yıldırım şu ifadeleri kullandı:

"60 bin üye var. Hiç kimse çıkmayacak mı? Elini taşın altına koymayacak mı? İsterdik ki 5 tane ayrı başkan adayı çıksın. Fenerbahçe’de mal yaratan tek başkan benim. Hep borçtan bahsediliyor ama bıraktığım maddi kaynaktan bahsetmiyorlar. Son yıllarımda mahkemelerle uğraştık. Şimdi gelirsek kafamız tek bir şeye çalışacak: Fenerbahçe’yi şampiyon yapmaya.

"HER ŞEY İÇİN YENİ BİR SAYFA AÇALIM"

"Tek isteğim Fenerbahçe’yi şampiyon yapmak. Bu şekilde gidersek şampiyon olma şansımız çok az. Ancak uzlaşma ve barışmayla ayağa kalkabiliriz. 4 sene bizden 6 sene buradan 10 yıldır şampiyon olamıyoruz. Her şey için yeni bir sayfa açalım.

"SPOR KULÜPLERİ DEVLETLE KAVGA ETMEZ"

Spor kulüpleri devletle kavga edemez. Kimseyle kavga etmeyeceğim. Tek derdim 3 Temmuz sonra oluşan maddi hasarın tespit edilmeli. Masaya oturup konuşup anlaşmamız lazım. O zaman ne borç kalır ne de bir şey kalır.

"İŞTE GELDİM"

Ben başkan olduğumda “Ali Şen başkan Fenerbahçe şampiyon” diye bağırıyorlardı. 20 sene boyunca kimse bağırmadı. Bir sürü olay yaşadık hiç Ali Şen gelsin konuşsun demedim. Bana gelsin konuşsun diyorlardı. İşte geldim!

"ALİ BEY İLE BİR ARAYA GELİRİZ AMA"

Ali bey ile bir araya geliriz ama önemli olan fikirde anlaşmak. Ben sırf başkan olmak için gelmiyorum. 20 sene yaptım, bana ne katacak başkanlık. Beni anlayın.

"OTOBÜSÜ KURŞUNLAYAN FAİLLER BELLİ ANCAK AÇIKLAMAK İSTEMİYORLAR"

Ne yapacaksak gelin imece usulü hep birlikte yapalım. Fenerbahçe kolejini yapacağım. Otobüsü kurşunlayan failler belli ancak açıklamak istemiyorlar. Eğer seçilirsek bunun çözümü için uğraşacağız."