Başkan Selvitopu’na madalyalarıyla geldiler

Başkan Selvitopu’na madalyalarıyla geldiler

İzmir Sağırlar Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Metin Atak ile Hentbol Takımı oyuncuları, Karabağlar Belediye Başkanı Selvitopu’nu makamında ziyaret etti. Türkiye İşitme Engelliler Hentbol Milli Takımı kadrosunda yer alan oyuncular, Başkan Selvitopu’na, 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları’nda kazandıkları şampiyonluk madalyalarını da getirdiler.

Türkiye çapında aldıkları başarılı sonuçlarla adından söz ettiren ve İşitme Engelliler Milli Takımı’na birçok oyucu veren İzmir Sağırlar Gençlik ve Spor Kulübü’nün Başkanı Metin Atak ile kulübün oyuncuları Başkan Selvitopu’nu ziyaret ettiler.
Şampiyonluk madalyasını getirdiler
18-30 Temmuz 2017 tarihleri arasında Samsun’da gerçekleştirilen 23. Yaz İşitme Engelliler Olimpiyat Oyunları’nda (Deaflympics 2017) Dünya Şampiyonu olan Hentbol Milli Takımı kadrosunda yer alan oyuncular; Ahmet Gözel, Emre Özçelik, Kemal Gündüz, Murat Atak, Mustafa Semiz, Taşkın Kızılkaya ile Tenis Olimpiyat Üçüncüsü Tutem Banguoğlu, Başkan Selvitopu’na madalyalarını getirdiler.
Desteğe devam edeceğiz
Kulüp Başkanı Atak ile milli sporcuları tebrik eden Başkan Selvitopu, “Sizlerin başarıları bizleri gururlandırıyor. Biz de yerel yönetim olarak ilçemizde bulunan tüm spor kulüplerimize elimizden geldiğince destek olmaya çalışıyoruz. Bundan sonra da imkânlarımız ölçüsünde desteğimiz sürecek” dedi.
Kulüp Başkanı Metin Atak ise Başkan Selvitopu’na teşekkür ederek bundan sonrası için de destek taleplerini iletti.
Ziyaret sonunda kulüp yetkilileri ile milli sporcular Başkan Selvitopu ile günün anısına fotoğraf çektirdi.