Başkana isyan etti!

Başkana isyan etti!

Beşiktaş ile anlaşma sağladığı iddia edilen 23 yaşındaki futbolcu Umut Meraş, Başkan Mesut Mestan'ın telefonlarına çıkmadığını iddia etti.

Son dönemde adı Beşiktaş ile anılan Bursasporlu futbolcu Umut Meraş sosyal medyadan yaptığı açıklama ile birlikte gemileri yaktı.

23 yaşındaki savunmacı kendisine yurtiçi ve yurtdışından gelen teklifleri doğrularken Başkan Mesut Mestan ve yönetiminin tutumunu eleştirdi.

Umut Meraş, hakkında çıkan transfer haberlerine ilişkin yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi;

“Profesyonel kariyerimde ilk defa bir kulüp başkanı ve yönetimi tarafından emeklerimin ve iyi niyetimin suiistimal edilerek ciddiye alınmadığım için bu açıklamayı üzülerek yapıyorum. Bildiğiniz üzere geçtiğimiz haftalarda alacaklarımın ödendiğine dair çıkan haberler kamuoyuna yansıdı. Ben de her geçen gün şahsıma transfer teklifleri gelirken, alacaklarıma karşılık bonservisimi elime alabilecekken zor günler geçiren kulübüm Bursaspor´un zor günlere gelmesinde hatam olduysa bu hatama karşılık fayda sağlayıp ayrılmamın daha sağlıklı olacağını hissettiğim için alacaklarıma karşılık bana verilen taahhütlerden dolayı takımım Bursaspor ile birlikte antrenmanlara çıkarak yeni sezon hazırlıklarına başladım.”

'HAFTALARDIR YURT İÇİ VE YURT DIŞINDAN CİDDİ TEKLİFLER GELMEKTEDİR'
“Haftalardır kulübüm Bursaspor´a şahsım için yurt içinden ve özellikle de yurt dışından ciddi transfer teklifleri gelmektedir. Teklif edilen rakamlar ekonomik olarak zor durumda olan kulübümüz Bursaspor´u ciddi anlamda rahatlatacak ve belki de mevcut transfer yasağının kalkmasına ön ayak olup Bursaspor´un yeniden hak ettiği yerlere gelmesine katkı sağlayacak tekliflerdir. Ben kulübümün çıkarlarına katkı sağlamak için bu kadar çaba sarf ederken kulüp başkanımız sayın Mesut Mestan bilmediğim ve bana açıklanmayan nedenlerden ötürü süreci uzatıp bu teklifleri göz ardı etmekte ve ısrarla benimle iletişim kurmaktan kaçınıp telefonlarıma yanıt dahi vermemektedir.”
Başkana isyan etti!