Beşiktaş: Üçüyle de görüşebiliriz

Beşiktaş: Üçüyle de görüşebiliriz

Beşiktaş'ın transferden sorumlu yöneticisi Erdal Torunoğulları, Mehmet Topal, Gökhan Gönül ve Caner Erkin için açıklamalar yaptı.

Beşiktaş'ın transferden sorumlu yöneticisi Erdal Torunoğulları, Fenerbahçe ile sözleşmeleri Mayıs ayında bitecek olan Mehmet Topal, Gökhan Gönül ve Caner Erkin için çarpıcı açıklamalar yaptı.
A Spor'un sorularını yanıtlayan Torunoğulları, üç yıldızla da sezon sonu görüşebileceklerini söyledi. Torunoğulları'nın satır başları şöyle:
"Şampiyonluk mücadelemiz sürerken oyuncularla temas kurmamız doğru olmaz. Sezon sonunda Şenol hocamız isterse, Fenerbahçeli oyuncularla da görüşebiliriz. Onları Beşiktaş'a kazandırmak için elimizden geleni yaparız."
"OĞUZHAN 8-10 MİLYON EURO DEĞİL"
"Mario Gomez'den önce N'Doye ile anlaşmıştık. Sonra başkanımız bana %1 şansın varsa İtalya'ya git değerlendir dedi. Gittik ve o %1 şans gerçek oldu. Fiorentina, Gomez'i satarsa bonservisinin yüzde 50'sini alacağız.
M'Bia devre arasında gelmek istedi ama Fikret Orman 'Trabzonspor'a bunu yapamayız. Fırsatçılık olur' deyip geri çevirdi. Oğuzhan 8-10 milyon Euro değil çok daha değerli bir oyuncudur. Anlaşmaya yakın olduğumuz isimler var ancak şu anda açıklayamam..."