Cenk Tosun çıldırdı! Kırmızı kart gördü...

Cenk Tosun çıldırdı! Kırmızı kart gördü...

Türkiye ile Tunus arasında oynanan özel karşılaşmada Cenk Tosun, bir anda tribünler ile tartışmaya girdi. Sinirlerine hakim olamayan Cenk Tosun, hakemden kırmızı kart gördü.

Rusya’da düzenlenen 2018 Dünya Kupası’na hazırlanan Tunus, Türkiye A Milli Futbol Takımı ile İsviçre’de özel maçta karşı karşıya geldi. Cenevre Stadı’nda oynanan karşılaşmada Cenk Tosun, kendisine yapılan penaltıdan attığı golle Türkiye’yi 1-0 öne geçirdi. Tunus iki dakika sonra eşitliği sağlarken, 60. dakikada hiç beklenmedik bir olay yaşandı. Cenk Tosun, karşılaşma oynanırken bir anda tribünlere giderek sert bir şekilde konuşmaya başladı.

Taraftarlara dönerek sözlü kavga eden Cenk Tosun, Türkiye’yi destekleyen seyircilerin de bulunduğu tribünleri göstererek bir grubu işaret etti. Sinirlerine bir türlü hakim olamayan Cenk Tosun, tribünlere iyice yaklaşarak sert tepkide bulundu. Karşılaşmanın hakemi, Cenk Tosun’un bu hareketleri sonrası golcü futbolcuya kırmızı kart gösterdi. Cenk Tosun’un maçı tribünden izleyen babasına tepki gelmesi üzerine sinirlendiği öğrenildi.