Dursun Özbek'ten Ali Koç'a zehir zemberek sözler!

Dursun Özbek'ten Ali Koç'a zehir zemberek sözler!

Galatasaray Başkanı Dursun Özbek derbinin ardından Ali Koç'un stadyuma gelip futbolcularla birlikte sahada kutlama yapmasına ilişkin çok sert açıklamalarda bulundu.

Trendyol Süper Lig'in 37. haftasında oynanan Galatasaray-Fenerbahçe maçının ardından yüksek tansiyon devam etti.

Fenerbahçe'nin 1-0'lık galibiyetiyle sonuçlanan mücadele sonrası, Galatasaray'ın stadyumuna gelen Ali Koç, futbolcularla birlikte zemine çıkarak galibiyeti kutladı. Galibiyet kutlamaları sırasında Galatasaray yöneticileri ile Ali Koç arasında polemik çıkarken Galatasaray Başkanı Dursun Özbek, Ali Koç'u hedef alarak çok sert açıklamalarda bulundu.

Dursun Özbek, ''Ali Koç'un yaptıkları, 40-50 kişiyle buraya gelip burada çalışanları darp etmesi, ağza alınmayacak galiz küfürler söylemesi kabul edilecek şeyler değil. Sözde polis koruması altındayız. Ali Koç bu cesareti nereden alıyor? Yok hakemleri tartaklayın, peşine düşün diyen bu zat maç bittikten sonra belli bir güruhla buraya geliyor. Maçta yok. Buraya gelip insanları tartaklama haddini nereden buluyorsun? İnsanlara burada ağza alınmayacak küfürler etmiş. Darp etmiş. Eğer şu kadar cesaretin, delikanlılığın varsa gel, buradayım'' dedi.