Ergin Ataman'la Enes Kanter fena kapıştı!

Ergin Ataman'la Enes Kanter fena kapıştı!

Amerikan Basketbol ligi NBA'deki oynayan Enes Kanter, Ergin Ataman'ın kendisiyle ilgili yaptığı açıklamalara çok sert bir şekilde cevap verdi.

Türkiye Basketbol A Milli Takımı'nı 2016 Rio Olimpiyat Oyunları elemelerine hazırlayan Ergin Ataman, kariyerini NBA’de sürdüren Enes Kanter’in siyasi eleştirileri ve kişiliği nedeniyle Milli Takım'a girmeye hazır olmadığını savunan Ataman'a Enes Kanter kişisel Twitter hesabından, "Ey korkak aciz! Bahane üreteceğine biraz şerefin olsa da çıkıp başımızdaki diktatör yüzünden almaya korkuyoruz desen" yanıtını verdi. 

Bunun üzerine Ataman da Twitter'den benzer sertlikte "İyi basketbolcu olmuşsun, ancak sporcu ve adam olamamışsın kardeşim. Terbiyesizler asla 'Milli Forma'yı giyemeyecek" açıklaması yaptı. 

Enes Kanter de Ataman'ın bu tweetine "Adamlık sizin gibi saray uşağı olup, boyun büküp biat eden, pakrodinlere eyvallah demekten geçiyorsa, kalsın ben almayayım"karşılığını verdi.Ey Korkak Aciz!
Bahane üreteceğine biraz şerefin olsa da çıkıp başımızdaki Diktatör yüzünden almaya korkuyoruz desen https://t.co/jTJWPdy1Uy

— Enes Kanter (@Enes_Kanter) 7 Mayıs 2016

İyi basketbolcu olmuşsun, ancak sporcu ve adam olamamışsın kardeşim. Terbiyesizler asla "Milli Forma"yı giyemeyecek!

— Ergin Ataman (@erginataman) 7 Mayıs 2016

Adamlık sizin gibi saray uşağı olup, boyun büküp biat eden, pakrodinlere eyvallah demekten geçiyorsa, kalsın ben almayayım.

— Enes Kanter (@Enes_Kanter) 7 Mayıs 2016