Fatih Terim: 'Gereği neyse yapacağım'

Fatih Terim: 'Gereği neyse yapacağım'

EURO 2016 D Grubu'nda İspanya'nın Türkiye'yi 3-0 mağlup ettiği maçın ardından Fatih Terim bu mağlubiyet sonrasında 'Gereği neyse yapacağım' diyerek çok net bir mesaj verdi.

İşte Fatih Terim'in açıklamaları;
Ben ne oyunculuk ne de teknik adamlık dönemimde bırakayı, erken bırakmayı, vazgeçmeyi kabul etmedim. Bugün bırakan vazgeçen ve pes eden bir milli takım vardı. Ne bugün ne de başka zaman bunu kabul edeceğimi kimse sanmasın.ç Gereği neyse yapacağım herkes emin olsun. Seven sevmeyen beğenmeyen herkese çok teşekkür ederim. Çek Cumhuriyet'iyle oynayacağız dualarını esirgemesinler. Samimiyetle çok üzgünüm. Çünkü şahsım ve ekibim adına üzgün olduğumu ifade etmem gerekiyor. Deminde söyledim vazgeçen ve kabul eden bir adam değilim hiç de olmadım. Böyle bir sonucun ne gerektiriyorsa yapacağıma herkes emin olsun.
'ARDA TURAN'A YAPILANLAR HOŞ DEĞİL'
Arda Turan'a yapılanlar hoş değil. Hiç bir oyuncumuza, teknik adamımıza yapılmasın. Daha sakin daha olgun olmalıyız. Keyfini çıkarın diyoruz ama çıkartamıyoruz. Büyük beklentiler içinde olan Milli Takım olunca hepimize tepki oldu. Bunun gereğini yapacağımdan kimsenin şüphesi olmasın.