Fatih Terim'den futbolculara görülmemiş tavır!

Fatih Terim'den futbolculara görülmemiş tavır!

EURO 2016'da henüz puanla tanışamayan A Millilerde, Futbol Direktörü Fatih Terim son yapılan antrenmanda futbolculara ilgisiz ve uzak bir görüntü çizdi.

EURO 2016'da 2 maç oynayan ve henüz puanla tanışamayan A Millilerde, İspanya maçı sonrası Çek Cumhuriyeti ile oynanacak maç öncesi hazırlıklar sürerken Futbol Direktörü Fatih Terim, son yapılan akşam antrenmanını uzaktan izlemeyi tercih etti.
Futbolculara karşı soğuk bir tavır sergileyen Terim, antrenmanda geride durarak futbolculara talimatlarını yardımcıları aracılığıyla iletti. Önceki antrenmanlarda idmanların içerisinde yer alan ve bire bir talimatlar veren Terim bu kez, oyuncuları ile bire bir kontak kurmaktan kaçındı.
MÜDAHALE DAHİ ETMEDİ!
Antrenmanı uzaktan izleyen Terim, direktiflerini yardımcıları Levent Şahin ve Nihat Kahveci üzerinden futbolculara gönderdi. Terim sadece bir pozisyonda Cenk'i uyarırken idmana çoğu zaman müdahale etmedi.

ŞUT ANTRENMANA YAKIN TAKİP
Antrenmanın başından sonuna Arda Turan ve futbolcuları ile kontak kurmayıp uzakta duran Terim, idmanın sonunda as oyuncuları Burak, Arda, Selçuk, Caner, Gökhan Gönül’ün yer aldığı oyuncuların streching çalışmasına geçmesi üzerine sahaya girdi ve sadece finalde şut antrenmanı yapan Emre Mor, Olcay, Şener, Volkan Şen, Cenk, Yunus, Oğuzhan, Ozan ve Olcay'ın şut antrenmanını yakından takip etti.AYRI AYRI FOTOĞRAF ÇEKİLDİLER
Çalışmanın sonunda Marsilya’daki antrenmanı izlemeye gelen minik taraftarlar ile fotoğraf çekilecekti. Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim çocuklar ile ayrı A Milli Takım ayrı fotoğraf çektirdi.
Arda’ya da miniklerle toplu fotoğraf çekilmesini Tuncay Şanlı iletti.