Fatih Terim'den istifa açıklaması geldi!

Fatih Terim'den istifa açıklaması geldi!

Fatih Terim, Galatasaray'dan istifa edeceği yönündeki haberleri yalanlayarak "Ben zarar verdiğimi gördüğümde gerekeni yaparım, kimse merak etmesin" dedi.

Fatih Terim, Galatasaray'dan istifa edeceği yönündekü haberleri yalanladı. Terim, hakkında çıkan haberlerle ilgili Twitter üzerinden açıklama yaparak "Ben zarar verdiğimi gördüğümde gerekeni yaparım, kimse merak etmesin" dedi.

Öte yandan Terim, açıklamasının sonunda G.Saray yöentimine mesaj gönderdi. Fatih Terim, "Sayın Başkanımız ve Yönetim Kurulumuzun göstereceği sabır ve insiyatif dahilinde en üst gayretle çalışmaya devam edeceğimin bilinmesini isterim." ifadelerini kullandı.

İşte Fatih Terim'in sosyal medya hesabından yaptığı açıklama şu şekilde:

ack.jpg

"Son günlerde hakkımda yapılan haberleri, belli planlar dahilinde oluşturulan dedikodu içerikli paylaşımları büyük bir dikkatle takip ediyorum. Biliyorum ki; Fatih Terim ile Galatasaray isminin yan yana gelmesinden duyulan rahatsızlık yeni değil. Her sezonun belli bölümlerinde, mevsimsel olarak kendisini tekrar eden benzer içerikli saldırılara karşı artık çok daha hazırlıklı olduğumun da ayrıca bilinmesini isterim.

"GEREĞİNİ YAPACAK KADAR GALATASARAYLIYIM"

Sezonun bu bölümünde geldiğimiz noktada arzu ettiğimiz pozisyonda olmadığımız bir gerçek. Bunun sorumluluğu bir kişiye ait ise, o benim ve yapılan tüm gelecek planının Galatasaray'a zarar verdiğini, bir noktada tıkanıklık gösterdiğini veya ileri gitmeyeceğini düşündüğüm an gereğini yapacak kadar Galatasaraylıyım.

"YOLUN SONUNDAKİ IŞIĞA GÜVENİYORUM"

Takımımıza, çıktığımız yolun sonundaki ışığa güveniyorum. Bugün gelmeyen sonuçların bize döneceğini de biliyorum. Galatasaray ile Türkiye'deki tüm kupaları kazanma sevincini yaşayan, birçok ilki ve benzersiz başarıyı kendi kulübünde tadan, Avrupa'da çıtayı hep en yukarıya koyan bir teknik direktör olarak, kariyerimin bu dönemindeki en önemli hedefim; rakamsal olarak bir fazla kupa kazanmak veya daha önce elde edilen başarıları tekrar yaşatmaktan öte, arkamda önemli bir jenerasyon ve futbol mirası bırakabilmektir.

"GÖSTERDİKLERİ SABRIN KARŞILIĞINI VERECEĞİM"

Sayın Başkanımız ve Yönetim Kurulumuzun göstereceği sabır ve insiyatif dahilinde en üst gayretle çalışmaya devam edeceğimin bilinmesini isterim."