Galatasaray - Kasımpaşa maçı sonrası Fenerbahçe'den olay paylaşım

Galatasaray - Kasımpaşa maçı sonrası Fenerbahçe'den olay paylaşım

Galatasaray-Kasımpaşa maçında konuk ekibin beklediği penaltı pozisyonu ile ilgili tartışmalar devam ediyor. Kasımpaşa Kulübü'nün sert açıklamasının ardından Fenerbahçe'den de olay bir paylaşım geldi.

Galatasaray-Kasımpaşa maçında konuk ekibin beklediği penaltı pozisyonu ile ilgili tartışmalar devam ediyor. Kasımpaşa Kulübü'nün sert açıklamasının ardından 
 Fenerbahçe'den de olay bir paylaşım geldi.

Süper Lig'in 25. haftasında Galatasaray, Kasımpaşa'yı son dakikalarda bulduğu penaltı golüyle 2-1 mağlup etti ve liderlik koltuğunu Fenerbahçe'den devraldı. Mücadele 1-1 devam ederken Kasımpaşa, Kerem Aktürkoğlu'nun müdahelesi sonrası yerde kalan Varga'nın pozisyonunda penaltı bekledi. İstanbul ekibinde maç içinde itirazlar sürerken, maç sonrası da büyük tepki geldi. Kasımpaşa Kulübü, Galatasaray maçındaki hakem yönetimiyle ilgili olarak resmi internet sitesi üzerinden bir açıklama yayımlarken, bir tepki de Fenerbahçe'den geldi.

Fenerbahçe Kulübü'nden yapılan paylaşımda, 'VAR'a gönderme yapıldı ve 'Kirli lobi, şaibe, kayırma, haksızlık var, adalet yok' notu düşüldü.

fb.png